آخرین اخبار

17. دى 1400 - 13:42
امام جمعه لنده گفت: سه کار عمده باید در حوزه فضای مجازی باید شکل بگیرد که ابتدا تسریع در راه اندازی شبکه ملی اطلاعات با هدف توسعه خدمات اطلاعاتی و دوم بحث ارتقای سواد رسانه ای است.

به گزارش پایگاه خبرلنده، حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان لنده با اشاره به رعایت تقوای الهی گفت:سرزمین قلب ما باید معطوف از الطاف الهی باشد و دل های ما باید پیوند دهنده با امام زمان(عج) باشد.

وی گفت:محبت به خانواده به خصوص همسر می تواند در تحکیم بنیان خانواده تاثیر زیادی داشته باشد لذا باید آنگونه که دوست دارید مردم با شما صحبت کنند با همان نیت به همسر خود صحبت کنید.

امام جمعه لنده تصریح کرد:غرور و تکبر عامل برهم گسیختگی خانواده است لذا باید نوع نگاه به خانواده ها در خصوص رفتار والدین با همسر و همسران با شوهران تغییر کند تا شاهد ارتقای کانون گرم خانواده باشیم.

وی تاکیدکرد: حضور باشکوه مردم در مراسم دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی نشان داد که هنوز هم بل گذشت ٢سال از شهادت حاج قاسم شاهد اوج دلبستگی ملت با مکتب حاج قاسم هستیم.

محمودی اصل گفت: دشمنان ما از اسم سردار سلیمانی در فضای مجازی ترس دارند ولی با وجود همه این جسارت ها باید مسولان فضای مجازی فکرب اساسی به این وضعیت کنند و هشدار مقام معظم رهبری در خصوص فضای مجازی نیز باید اجرایی شود

وی گفت: سه کار عمده باید در حوزه فضای مجازی باید شکل بگیرد که ابتدا تسریع در راه اندازی شبکه ملی اطلاعات با هدف توسعه خدمات اطلاعاتی و دوم استفاده و حمایت از پلتفرم های داخلی و روش سوم ارتقای سواد رسانه ای در کشور است که ضرورت این مهم است.

امام جمعه لنده گفت:جنگ امروز ما جنگ اراده ها و جنگ نرم است که بخش اعظمی از آن در حوزه فضای مجازی و هویتی است که دشمنان در چهل و دوسال گذشته نتوانستند ضربه ای وارد کنند ولی امروز با شیوه های جدید به دنبال تضعیف هویتی انقلاب اسلامی هستند.

وی گفت:مهار منطقه‌ای جمهوری اسلامی و بیداری اسلامی، تمرکز بر اقدامات داخلی وارونه جلوه دادن و نا کارآمد نشان دادن به ملت و فشار با هدف وادار کردن حاکمیت به مذاکره و که در چند سال گذشته این کار توسط برخی از دولتمردان صورت گرفته است از برنامه های مهم دشمنان است که در حال اجرا است.

محمودی اصل تاکید کرد: تلاش شبانه روز دولت برای بهبود وضعیت معیشتی مردم یک اقدام اساسی است که باید هرچه سریعتر صورت گیرد وهمانگونه که در بحث امنیتی توانستیم موفق شویم در این حوزه نیز باید کارهای خوبی کنیم.

وی گفت: مدیریت بحران شهرستان باید در خصوص مشکلات شهرستان و بازگشایی راه های روستایی باید سریعا صورت گیرد و راه های روستایی برخی مناطق هنوز بسته هستند و هیچ توجیهی ندارد.

امام جمعه لنده گفت: انتظار شبکه بهداشت و درمان از مردم برای تزریق واکسن است که انتظار داریم همه ورود کنند تا این مهم فراگیرتر شود.

وی گفت: تکمیل محوطه درمانگاه لنده یکی از مهمترین مطالبات مردم است و باید هرچه سریعتر این مهم اجرایی شود.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675