آخرین اخبار

19. دى 1400 - 8:36
بخشدارموگرمون از بی مهری اداره کل راهداری استان به واسطه عدم بازگشایی 3هفته ای جاده روستای سرتنگ آزادی موگرمون خبرداد.

بخشدار موگرمون در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبرلنده، با اشاره آخرین وضعیت بازگشایی راه های روستایی در بخش موگرمون گفت: در پی بارندگی هفته های گذشته در شهرستان لنده و به تبع ان در بخش موگرمون شاهد ثبت رکورد بیش از 250میلی متر بارندگی بودیم که باعث وارد شدن خسارات زیادی به زیرساخت های اساسی در این بخش شده است.

محسن معماری گفت: ریزش کوه و رانش زمین و مسدود شدن برخی جاده های ارتباطی روستاهای بخش موگرمون در این بارندگی باعث شد تا روند خدمت رسانی به روستا باتوجه به کوهستانی بودن راه های روستایی کار سختی بود.

وی افزود: در این مدت زمان تلاش برای بازگشایی تمام راه های روستایی در بخش موگرمون با پیگیری های فراوان از طریق دستگاه های مختلف اداری و امدادی صورت گرفته است که جای تقدیر دارد.

بخشدار موگرمون گفت: در حال حاضر تنها جاده روستایی مسدودی در بخش موگرمون جاده روستای سرتنگ آزادی است که بیش از 3هفته است که جاده دسترسی و آب شرب آنان به طور کامل قطع است و با وجود پیگیری های زیاد از طریق اداره راهداری شهرستان و استان متاسفانه هنوز اقدامی در جهت بازگشایی این جاده روستایی صورت نگرفته است.

وی افزود: انتظار می رود که مسولان اداره کل راهداری استان نسبت به بحث بازگشایی جاده های روستایی در کمترین زمان ممکن با حمایت از ادارات زیر مجموعه خود در شهرستان ها اقدام کند تا شهروندان کمتر از به واسطه بی مهری ها متضرر شوند.

گفتنی است امام جمعه شهرستان لنده در خطبه های روز گذشته خود نیز به بحث مسدود بودن این جاده ارتباطی و مشکلات ساکنین این روستا نیز به اداره کل راهداری استان تذکر دادند.

انتهای پیام

 

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675