آخرین اخبار

21. دى 1400 - 23:01
تاخیر چندین ماهه در انتخاب شهردار لنده باعث گلایه مندی اقشار مختلف مردم این شهر از شورای شهر و مسولان شهرستانی و استانی شده است.

به گزارش خبرلنده، پس از برگزاری انتخابات ششمین دوره شورای شهر لنده مردم با حضور گسترده خود به کاندیدای جوان این شهر رای اعتماد دادند تا بتوانند در کمترین زمان ممکن نسبت به انتخاب شهردار برای هدایت امورات شهری اقدامات لازم را اجرایی کند.

حال پس از گذشته چندین ماه و با روی کار امدن شورای جدید با معرفی دو گزینه برای تصدی پست شهرداری هیچ کدام از گزینه های معرفی شده به تایید وزارت کشور نرسیده است که در این بین تنها مردم چوپ این بی تدبیری را می خورند.

به همین منظور امروز با حضور در میان مردم شهرلنده رفتیم تا نظرات آنان را در این خصوص جویا شویم.

شریعتی یکی از شهروندان لنده ای با ابراز گلایه مندی شدید از شورای شهر و مسولان استانی گفت: ما به عنوان شهروند به تک تک اعضای شورای شهر اعتماد کردیم و به آنان رای دادیم که فارغ از مسائل سیاسی و نگاه های طایفه ای شهرداری کارآمد را انتخاب کنند ولی باگذشت چندین ماه هنوز این مهم اجرایی نشده است.

وی افزود: از استاندار و مسولان متولی در استان تقاضا داریم که هرژه سریعتر این مهم را اجرایی کند و نسبت به انتخاب شهردارلنده اقدامی عاجل را اجرایی کنند.

در ادامه نجف کاظمی از شهروندان لنده ای گفت: قطعا یک شورای خوب است که یک شهردار خوب را می تواند انتخاب کند و دلیل تاخیر چندین ماه نشان از ضعف و ناتوانی شورای شهر است که آثار آن را می توان در خدمات به شهروندان دید.

وی تاکیدکرد: اگر گذری در خیابان ها و کوچه های شهرلنده داشته باشید به خوبی می بینید که سرشار از چاله و چوله است که انتظار می رفت با روی کار آمدن شورای جدید و انتخاب شهردار این معضل رفع شود.

این شهروند لنده ای گفت: انتظار داریم استاندار کهگیلویه وبویراحمد و دادستانی استان به دلیل اخیر در انتخاب شهردار هرچه سریعتر ورود پیدا کنند تا شهر از بلاتکلیفی بیرون رود.

حاجی زاده یکی دیگر از شهروندان لنده گفت: انتظار داشتیم شورای شهر جدید بتواند نسبت به رفع مشکلات شهر گام های اساسی بردارد ولی متاسفانه در همین اولین گام که انتخاب شهردار بود هنوز نتوانست کاری از پیش ببرد.

وی افزود: برای رفع مشکلات حوزه شهری نیازمند انتخاب یک شهردار قوی، کارآمد و متخصص هستیم تا مشکلات شهر به کمترین سطح ممکن برسد.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675