آخرین اخبار

30. دى 1400 - 8:33
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده از توسعه تخصصی خدمات درمانی در این شهرستان به همت نظام جمهوری اسلامی با حضور پزشکان متخصص خبرداد.

به گزارش خبرلنده،رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، با اشاره به توسعه خدمات تخصصی بعد از انقلاب اسلامی در حوزه بهداشت و درمان این شهرستان گفت: در راستای توسعه خدمات بهداشتی و درمانی و ارائه خدمات به شهروندان در طول این سال ها تلاش های خوبی از سوی شبکه بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی در سطح شهرستان صورت گرفته است.

 

فریبرز یاوریان گفت: با پیگیری های صورت گرفته امروز شاهد حضور پزشکان متخصص داخلی، اطفال، زنان، جراح عمومی، اعصاب و روان، اورتوپد و خدمات دیالیز به بیماران نارسایی کلیوی داریم که شهروندان را از رفتن به شهرستان های همجوار و تحمیل هزینه های سرسام آور باز داشته است.

 

وی تاکیدکرد: در ادامه توسعه خدمات درمانی برابر رایزنی های صورت گرفته نیز در هفته های آینده شاهد حضور پزشک متخصص گوش، حلق و بینی و سونوگرافی در سطح شهرستان خواهیم بود.

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده گفت: در حال حاضر تمام آزمایشات تخصصی در آزمایشگاه شبکه بهداشت و درمان شهرستان انجام می شود که باتوجه به تعرفه دولتی خدمت بزرگی به شهروندان است.

 

یاوریان گفت: در مرکز جامع سلامت شهری لنده نیز روزانه پذیرای بیش از 600نفر بیمار هستیم که توسط پزشکان این مرکز ویزیت می شوند.

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده گفت: در راستای توسعه خدمات داروئی نیز هم اکنون دو داروخانه بخش خصوصی در دو مرکز جامع سلامت شهری و کلینیک شهید رجایی در حال خدمات دهی به شهروندان است.

 

وی در ادامه گفت:باتوجه به میزان پیشرفت ساختمان 115جاده ای قیام  امیدواریم دردهه مبارک فجر شاهد افتتاح  ساختمان این مرکز اورژانس برای خدمت رسانی بهتر به شهروندان حوزه آل طیب باشیم.

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675