آخرین اخبار

30. فروردين 1401 - 16:39
فرماندار شهرستان لنده از کاهش43 کیلومتری طول مسیر لنده_دهدشت تا تونل اول کوه پات با راه اندازی مسیر ارتباطی لنده_تراب خبرداد.

به گزارش خبرلنده، جلال دانش در گفت وگو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، با اشاره به ضرورت واهمیت راه های ارتباطی شهرستان لنده گفت: در حوزه راه های شهرستان و برای خروج از بن بست تلاش های خوبی در حال شکل گیری است.

 

فرماندار شهرستان لنده گفت:جاده لنده_تراب یکی از مهمترین پروژه های ارتباطی شهرستان است که به طور جد در حال پیگیری روند اجرایی آن هستیم که قرار است در هفته های آینده معاون عمرانی استاندار و جمعی از مدیران کل قرار است در شهرستان حضور و از نزدیک آخرین وضعیت این پروژه مهم و حیاتی را مورد ارزیابی و بازدید میدانی قرار دهند.

 

وی افزود: در دیدار نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمی،چرام و لنده با وزیر راه و شهرسازی  بحث قطعه اول این پروژه مذاکراتی داشتند که امیدواریم در آینده نزدیک شاهد اجرایی  قطعه اول این پروژه باشیم.

 

دانش گفت: در قطعه دوم روند کار با توجه به معارضات15ماهه  ای که داشت متوقف شده بود که با رایزنی با مردم منطقه این مشکل با همکاری مردم برطرف شد و تاکید بر تسریع در روند اجرایی این پروژه به پیمانکار داشتیم.

 

وی تاکیدکرد: طول کنونی مسیر لنده_ دهدشت به اولین تونل کوه پات بیش از 54کیلومتر است که با تکمیل و راه اندازی پروژه محور ارتباطی لنده_تراب به اولین تونل این مسیر به 11کیلومتر کاهش پیدا خواهد کرد که نقش مهمی در تسریع در رفت آمد شهروندان و صرفه جویی در سوخت خواهد داشت.

 

فرماندار شهرستان لنده گفت:با راه اندازی این پروژه بیش از 43کیلومتر این مسیر کاهش پیدا خواهد کرد و پیچ های خطرناک و نقاط حادثه خیز کنونی نیز به طور کامل از بین خواهند رفت و یک مسیر ایمن و دارای استاندارهای حوزه راهسازی را شاهد خواهیم بود.

 

وی گفت: امیدواریم نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی به طور دائما پیگیر این مهم باشند تا شهروندان نیز در کمترین زمان ممکن از نعمت این پروژه بهره مند شوند.

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675