آخرین اخبار

6. خرداد 1401 - 14:58
امام جمعه لنده گفت:دانش بنیان شدن اقتصاد مهمترین تاکید مقام معظم رهبری است که باید شرکت های تولیدی نیز به سمت تولیدات دانش بنیان حرکت کنند

به گزارش خبرلنده، حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان لنده با اشاره به رعایت تقوای الهی گفت:سرزمین قلب ما باید معطوف از الطاف الهی باشد و دل های ما باید پیوند دهنده با امام زمان(عج) باشد.

وی گفت:بصیریت در جامعه اسلامی یکی از مهمترین نیازهای ما برای مقابله با نهله ها و توطئه های دشمنان است.

امام جمعه لنده تصریح کرد:سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) را به همه شیعیان جهان به خصوص ملت ایران تسلیت می گوییم و امیدواریم شناخت لازم را در جهت تبیین مکتب و رسالت این امام همام  که خدمت خود را در معرفی معارف دین و سبک زندگی را برای همه ما به ارمغان آورده است، انجام دهیم.

وی تاکیدکرد: خیلی ها در میدان بکارگیری انصاف و عمل موفق نمی شوند لذا برخی ها نباید امروز با احتکار کالا به دیگران خیانت کنند ولی لازمه گذر این وضعیت اصلاح و جراحی اقتصادی است.

محمودی اصل گفت: کمک به دولت مهمترین تاکید مقام معظم رهبری است که این مشکلات ماحصل دولت های قبل است که اصلاح آن نیازمند صبر و کمک است.

وی گفت: دانش بنیان شدن اقتصاد مهمترین تاکید مقام معظم رهبری است که باید شرکت های تولیدی نیز به سمت تولیدات دانش بنیان حرکت کنند.

امام جمعه لنده گفت:با مشکلات و سختی ها می سازیم اما امیدواریم دولت نیز با این اصلاح اقتصادی وضعیت معیشتی مردم را بهتر کند.

وی گفت: مجلس، یکی از ارکان مهم کشور است که نقش مهمی در تصویب قوانین و اصلاحات قانونی کمک کند تا مردم نیز به رفع مشکلات شود.

محمودی اصل تاکید کرد: انتظار داریم استاندار و نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بحث انتصابات نهایت دقت را کنند و امیدواریم افراد صالحی را انتخاب کنند.

وی گفت: روز جهانی بدون دخانیات یکی از مهمترین مباحثی است که همه خانواده ها نسبت به عدم استفاده فرزندان خود از دخانیات رعایت کنند.

امام جمعه لنده گفت:  در خصوص مجالس فاتحه باید همه مردم خود را نسبت به اجرای مصوبه شورای فرهنگ عمومی ملزم بدانند و در عمل به مصوبات و برداشتن برخی مصوبات باید خود را ملزم بدانند.

وی گفت: کوتاه کردن مجلس فاتحه خوانی به خصوص سالگرد متوفایان یکی از رسوماتی است که باید اصلاح شود و باید خیلی کوتاه تر شوند.

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87