آخرین اخبار

20. خرداد 1401 - 15:44
آن چه در خطبه های نمازجمعه لنده مطرح شد
مسولان از ظرفیت بنیاد مستضعفان برای توسعه لنده استفاده کنند
نماز عبادی-سیاسی و دشمن شکن جمعه در سراسر استان کهگیلویه و بویراحمد این هفته نیز با حضور مردم ولایتمدار شهرستان لنده برگزار شد.

به گزارش خبرلنده، حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان لنده با اشاره به رعایت تقوای الهی گفت:سرزمین قلب ما باید معطوف از الطاف الهی باشد و دل های ما باید پیوند دهنده با امام زمان(عج) باشد.

وی گفت: بصیرت داشتن باعث کشف حقایق و انتخاب راه درست از نادرست خواهدشد.

امام جمعه لنده تصریح کرد:حادثه برخورد قطار با بیل میکانکی را در مسیر یزد مشهد و حادثه متروپل را به بازماندگان تسلست می گوییم و امیدواریم شاهد تکرار چنین حوادثی نباشیم.

وی تاکیدکرد: دهه کرامت و میلاد سراسر نور علی بن موسی الرضا(ع) را تبریک می گوییم و در همین ایام شاهد ساخت فیلم عنکبوت مقدس و توهین به امام رئوف هستیم که یکس از ابزار مهم دشمن توهین به ادیان و مذاهب است که به دنبال جایگزین کزدن سبک زندگی غربی به جای سبک زندگی ایرانی واسلامی است.

محمودی اصل گفت: سبک رفتار و زندگی ائمه اطهار(ع) برای نا به عنوان الگویی بی بدیل است که به هیچ وجه سبک زندگی غربی نمی تواند جایگزین آن شود.

وی گفت: بزرگترین درس را امام رضا(ع) با ولایتمداری و شناخت سیاست مستکبرین را باید شناخت.

امام جمعه لنده گفت: امروز وقتی در برجام دشمنان به نتیجه نرسیدند  و تحریم ها بی اثر شده است به دنبال حذف ایران از جبهه مقاومت هستند که قطعنامه شورای حکام را صادر می کنند.

وی گفت: امروز دشمنان با نفوذ جریانی و افراد شکست خوردخود به دنبال جریان سازی و جنگ روانی از حوادث و وقایع کشور هستند.

محمودی اصل تاکید کرد: افزایش قیمت ها واقعا نگران کننده است ولی القا یاس و نا امیدی در جامعه نباید صورت گیرد و در این حوزه فعالان عرصه اقتصادی و سیاسی باید این مباحث را در مسیر روشنگری بیان کنند.

وی گفت: حضور خادمین حرم رضوی و استقبال باشکوه مردم از این کاروان باعث شده است تا این راه نورانی و مسیر مستقیم به درستی اجرایی شود و مردم ما نیز در هر دو بخش مرکزی و موگرمون نیز حقیقتا مایه افتخار بود.

امام جمعه لنده گفت: حضور رئیس بنیاد مستضعفان کشور به شهرستان لنده یک اقدام خیلی خوب در جهت توسعه شهرستان لنده بود که مصوبات ارزشمندی برای توسعه شهرستان شاهد بودیم که انتظار داریم مسولان نیز در این حوزه کمک کنند تا طرح های نیمه تمام شهرستان هرچه سریعتر اجرایی شود.

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675