آخرین اخبار

24. تير 1401 - 15:08
در خطبه های نمازجمعه لنده مطرح شد
خارج کردن لنده از بن بست ضروری است
امام جمعه موقت لنده گفت:مسؤلان کشوری واستانی اگر تصمیم بر خروج از بن بست لنده دارند باید راه تشان_لنده به پاتاوه باید اجرایی شود تا مطالبات برحق مردم که خروج از بن بست است رنگ و بوی اجرایی شود.

به گزارش خبرلنده،حجت الاسلام سید محمود الهی نیا در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان لنده با اشاره به رعایت تقوای الهی گفت:سرزمین قلب ما باید معطوف از الطاف الهی باشد و دل های ما باید پیوند دهنده با امام زمان(عج) باشد.

وی گفت: در حدیث ثقلین آمده است که دو گوهر ارزشمند کتاب خداوند و اهل بیت وعترت نبی مکرم اسلام(ص) به نزد همه مسلمانان جهان به امانت گذاشته شد تا سبک زندگی خودمان را مطابق با اصول وارزش های دین مبین اسلام پیش ببریم.

امام جمعه موقت لنده تصریح کرد: عید سعید غدیر را به همه مسلمانان جهان تبریک می گوییم و این عید برای معرفی امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب(ع) از سوی نبی مکرم اسلام حضرت محمد(ع) است که این عید به عید امامت و ولایت نیز معروف شده است.

وی تاکیدکرد: پیامبر اسلام بیش از ٢٣سال به اسلام و مسلمانان جهان خدمت کرد و در روز عید غدیر با اتمام ولایت و امامت حقانیت امام علی(ع) را به حهان اسلامی معرفی کرد.

الهی نیا گفت: شورای نگهبان برای جلوگیری از انحراف انقلاب اسلامی تشکسل شده است که نقش بسیار مهمی در تثبیت قانون و حقانیت انقلاب اسلامی تشکیل شده است  که حایگاه و نقش آن نیز باید مورد تکریم قرار گیرد.

وی گفت: امروز کسانی به نظارت استصوابی شورای نگهبان خرده می گیرند که نقش نظارتی این نهاد انقلابی را کمرنگ می خواهند جلوه دهند.

امام جمعه موقت لنده گفت: هفته تامین اجتماعی و بهزیستی را به جامعه معلولان تبریک می گوییم و شایسته است که مسؤلان و مردم این نهاد مردمی را حمایت کنند.

وی گفت: خدمات ارزشمند ادارات خدمات رسان در بحث ارائه خدمات شبانه روزی به مردم در حوزه آب وبرق قابل تحسین است ولی انتظار داریم در بحث قطعی برق و آب مدیریت لازم صورت گیرد.

الهی نیا تاکید کرد: برخی از خانواده ها گلایه از وضعیت شهری و نداشتن پارک وتفریحات سالم در سطح شهر دارند که انتظار داریم شهرداری وشورای شهر در این خصوص نهایت دقت لازم را داشته باشند.

 

وی گفت: مسؤلان کشوری واستانی اگر تصمیم بر خروج از بن بست لنده دارند باید راه تشان_لنده به پاتاوه باید اجرایی شود تا مطالبات برحق مردم که خروج از بن بست است رنگ و بوی اجرایی شود.

امام جمعه موقت لنده گفت: توجه به رعایت نکات بهداشتی در خصوص فراگیری بحث کرونا باید نهایت دقت لازم صورت گیرد.

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675