آخرین اخبار

14. مرداد 1401 - 15:43
فرماندار شهرستان لنده گفت: از همان روزهای اول به همراهی اعضای ستاد مدیریت بحران سه مقوله پیش بینی، پیشگیری و مقابله با سیل را در دستور کار قرار دادیم و خوشبختانه با همراهی و همکاری مردم خوب شهرستان این خسارتها به حداقل رسیده است.

به گزارش خبرلنده،‌ جلال دانش فرماندار شهرستان لنده گفت: با ارام شدن وضعیت جوی و با توجه به حجم خسارات ناشی از وقوع سیل، فرماندار لنده در پیامی از صبر و‌حوصله و‌همچنین همکاری مردم در این زمینه، تقدیر و تشکر کرده و اعلام کرد تمامی تلاشهای مدیران استانی و شهرستان برای رفع مشکلات را به کار خواهد بست.

وی خطاب به مردم شهرستان لنده گفت:مردم عزیز شهرستان لنده ضمن قبولی عزاداری سرور و سالار شهیدان لازم است که چند نکته در حوزه بارندگی های روزهای گذشته به استحضار شما خوبان رسانیده شود.

وی گفت:در حادثه بارندگی ها اخیر که در این چند روز اتفاق افتاده است، خسارتهای زیادی به زیرساختها و ابنیه و اموال عمومی و مردم وارد شده است.

فرماندار شهرستان لنده گفت:از همان روزهای اول به همراهی اعضای ستاد مدیریت بحران سه مقوله پیش بینی، پیشگیری و مقابله با سیل را در دستور کار قرار دادیم و خوشبختانه با همراهی و همکاری مردم خوب شهرستان این خسارتها به حداقل رسیده است.

وی تاکیدکرد: از شروع تا خاتمه در کنار مردم بودیم و لحظه ای مدیران محترم آرامش نداشتند و حتی بخش خصوصی نیز پای کار آمد و تلاش بر این بود که در کنار مردم باشیم و اوضاع را کنترل و رصد نماییم.

دانش گفت: حال که به نظر می رسد اوضاع ارام شده است، با توکل بر خدا، همراهی و‌ همکاری شما سعی در رفع مشکلات به وجود آمده را داریم.

وی تاکیدکرد: مشکلات زیاد هست و البته امکانات و‌تجهیزات شهرستان جوابگو نخواهد بود اما با کمک و‌همراهی استاندار محترم، مجموعه ستاد مدیریت بحران استان و شهرستان، پیگیری های نماینده مردم در مجلس و البته با صبر و تحمل مردم عزیز بر اساس اولویت در حال رفع و جبران خسارات وارد هستیم.

فرماندار شهرستان لنده گفت: وزیر محترم کشور نیز به استان سفر کردند و مساعدت های لازم صورت خواهد گرفت و جای نگرانی نیست و پیشاپیش ازصبر ، تحمل و همکاری شما کمال تشکر را داریم.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675