پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

14. مرداد 1401 - 16:07
امام جمعه لنده گفت: ضعف ساختاری در سطح شهرستان و مشکلات اساسی در حوزه برق انتظار داریم مناطق شهرستان های محروم باید برطرف شود که امیدواریم وزارت نیرو همت مضاعفی به خرج دهند.

به گزارش خبرلنده؛حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان لنده با اشاره به رعایت تقوای الهی گفت:سرزمین قلب ما باید معطوف از الطاف الهی باشد و دل های ما باید پیوند دهنده با امام زمان(عج) باشد. 

 
 
وی گفت: شریع قاضی یکی از خواص فریب خورده زمان امام حسین(ع) بود که برابر قول یزید در نداشتن سواد رسانه ای آن زمان شکست خوردند و شایع پذیری آن زمان باعث شد که محاصره کاخ یزید بشکند. 
 
امام جمعه لنده تصریح کرد: ملت ما به قول حاج قاسم سلیمانی:"ما ملت امام حسینیم"و همواره بر این مهم افتخار خواهیم کرد. 
 
وی تاکیدکرد: یاد ونام شهدای مدافع حرم را که بعد از سال ها پیکرمطهر این عزیزان به خاک میهن برگشت را تبریک و تسلیت می گوییم و امیدواریم رهرو راستین اسن شهدا باشیم. 
 
 
محمودی اصل گفت:پیروزی های انقلاب اسلامی از بدو تا کنون نشات گرفته از همین حماسه و تفکر ناب عاشورایی است. 
 
 
وی گفت: از تلاش های خوب هیئات مذهبی و همه عزاداران حسینی که بیشترین سهم را در بازنشر فرهنگ عاشورا نقش داشتند تشکر میکنیم ولی این مراسمات در جهت ترویج فرهنگ و سیره و روش حسینی است. 
 
 
امام جمعه لنده گفت: اگر توجه به ارزش ها که اباعبدالله الحسین علیه السلام برای آن قیام کرد کم شود باید احیا شوند و امروز به معروف ونهی از منکر و توحه به عفاف و حجاب صورت گیرد. 
 
 
وی گفت: یک نظام منسجم فرهنگی در کشور در طول چهار دهه گذشته وجود نداشته است و همواره در حال ترویج فرهنگ وسبک زندگی غربی هستیم واین درحالی است که جوان ما دنبال کننده تغییر و نوآوری است که باید از یک الگویی مناسب پیروی کند. 
 
 
 
محمودی اصل تاکید کرد: تحول اقتصادی مثل همیشه مردم انتظار مردم است که انتظار داریم دولت  ومسولان به فکر رفع مشکلات مردم باشند و در جایی لازم است مدیران تغییر کنند و برخی جاها باید ساختار ها تغییر کنند و این درحال است که برخی مدیران ضعیف در هماهنگی با دولت عقب افتاده هستند. 
 
 
 
وی گفت: دخالت برخی سیاسیون در انتصاب افراد شایسته در مناسب مختلف باعث شده است این مهم اجرایی نشود و امروز که هر سه قوه در هماهنگی کامل هستند باید این مهم برای رفع مشکلات ساختاری رفع شود. 
 
 
امام جمعه لنده گفت: تحریم ها تاثیر نخواهد داشت وقتی مسولان تدابیر لازم را اجرایی کنند و تصمیمات اجرایی متناسب با مشکلات کشور گرفته شود. 
 
 
وی گفت: وارد شدن خسارات شدید به عشایر و روستائیان در پی بارندگی ها و سیلاب ها شده است ولی در تقسیم عادلانه خدمت رسانی به مردم در برخی مناطق کمتر بوده است. 
 
 
خطیب جمعه لنده گفت: ضعف ساختاری در سطح شهرستان و مشکلات اساسی در حوزه برق انتظار داریم مناطق شهرستان های محروم باید برطرف شود که امیدواریم وزارت نیرو همت مضاعفی به خرج دهند. 
 
 
وی افزود: برخی جاده‌ های روستایی در شهرستان هنوز بازگشایی نشده است که انتظار داریم این مهم هرچه سریعتر بازگشایی شود. 
 
انتهای پیام

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh