پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

27. مرداد 1401 - 10:13
دشمنان در طی این سال ها در دولت های مختلف همواره پروژه نا امید کردن مردم و نادیده گرفتن خدمات دولت ها توسط رسانه های خودرا به مردم القاء می کنند.

به گزارش خبرلنده،سیدحسین موسویان در یادداشتی نوشت:امید نهالی است که در کشاکش سختی ها و تلخی ها همانند اکسیری است که خنثی کننده نا امیدی است. 

 

مقام معظم رهبری همواره فرمودند: هویت یک ملت ناشی از زیربنای فکری و ناامید نشدن در مقام عمل است. 

 

آنچه نه تنها امروز بلکه از گذشته تا کنون دشمن همواره از آن به عنوان یکی از بهترین ابزارها در جنگ نرم استفاده می کند پروژه نا امید کردن مردم با بهره گیری از حوادث و اتفاقات روز مره در کشور است.

 

دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی ما هر روز به بهانه های مختلفی همچون مبارزه با بی حجابی، اقتدار موشکی، تجمعات صنفی، مطالبات فرهنگیان و سایر اقشار جامعه را فرصتی مغتنم برای اجرای پروژه نا امید کردن مردم می یابد و با شبکه های ماهواره ای که دارد سعی در ترغیب و افکار وآراء اقشار مختلف مردم دارد.

 

رهبر انقلاب یکی از مولفه های مهم رویش انقلاب را داشتن امید به آینده با اتکا به نسل جوان می دانند و همواره در تمامی این سال ها به درستی به آن اشاره کرده است.

 

در تمامی دولت های روی کار آمده از بدو انقلاب تا کنون تلاش ها و زحمات ارزشمندی با وجود همه محرومیت ها صورت گرفته است ولی دشمنان در طی این سال ها در دولت های مختلف همواره پروژه نا امید کردن مردم را در دستور کار دارند.

 

اقتدار موشکی، توانمندی در ساخت پهباد، ساخت انواده خودروهای نظامی، ساخت انواع سامانه های موشکی، ساخت انواع بمب، ساخت سلاح های بروز و کشتی و ناو و هزاران دستاورد جمهوری اسلامی در حوزه نانو در طی این سال ها نشان داد که انقلاب اسلامی با ترسیم نقشه راه درست همواره عاملی برای شکست توطئه های دشمنان بوده است.

 

حضور مستشاری ایران در عراق و سوریه و لبنان و شکت مفتضحانه داعشی که دست نشانده امریکا و اسرائیل است باعث شد تا خط تخریب و نا امید سازی دشمن در فضای و حقیقی و مجازی با رشادت ها و شهادت سردار سلیمانی و یاران شهیدمدافع حرم به بار بنشیند. 

 

این روزها که دولت سیزدهم ریل گذاری خوبی را در مسیر اصلاح ساختاری نظام اداری، اقتصادی باعث شد تا بار دیگر دشمنان با بهره گیری از هر اتفاقی نسبت به نا امید کردن مردم تلاش کنند. 

 

انتهای پیام

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675