آخرین اخبار

31. مرداد 1401 - 9:58
امام جمعه موقت شهرستان لنده گفت:تنها راه خروج شهرستان لنده از بن بست توجه به راه لنده_تشان است که متأسّفانه شاهد بی تفاوتی برخی مسولان هستیم.

به گزارش خبرلنده، ،حجت الاسلام سید محمودالهی نیا در نشست صمیمی با فعالین فضای مجازی در شهرستان لنده گفت:با اشاره به مشکلات و چالش های امروز در سطح شهرستان لنده گفت:یکی چالش های اساسی در شهرستان لنده عدم توجه به رفع موانع زیرساختی در شهرستان است.

 

مسول تبلیغات اسلامی شهرستان لنده گفت:در طی سالیان گذشته اگر به رفع زیرساخت های شهری، برق و راه توجه جدی می شد امروز با این همه چالش در سطح شهرستان مواجه نبودیم.

 

وی در ادامه اظهارکرد: عدم توجه به رفع مشکلات حوزه برق در طی این سال ها و عدم آینده نگری درست در گذشته مسئولان را امروز با چالش های اساسی مواجه کرده است.

 

الهی نیا خاطرنشان کرد: در ٢ الی٣ سال گذشته نیز متأسفانه کمتر شاهد توجه مسئولان استانی به تنها راه خروج شهرستان لنده از بن بست تاریخی یعنی جاده_تشان هستیم در صورتی که این راه بزرگ ارتباطی می تواند باعث توسعه و پیشرفت شهرستان لنده شود. 

 

وی گفت:امیدواریم در آینده نزدیک شاهد توجه بیشتر مسئولان و متولیان حوزه راه و برق و سایر حوزه ها در شهرستان لنده باشیم تا شاهد رضایت مندی بیشتر شهروندان از عملکرد مسئولان باشیم. 

 

وی تاکید کرد:انتظار داریم فرزندان و نخبگان و افراد تاثیرگذار که در خارج از شهرستان دارای مسئولیت هستند نیز در راستای ارتقای سطح کمی وکیفی توسعه روز افزون شهرستان مسئولان لنده ای را یاری نمایید. 

 

وی در خصوص کار در فضای مجازی گفت:امروز رسالت سنگینی بر دوش شما فعالین فضای مجازی است چرا که باید در مقابل توطئه های دشمنان با روشنگری و کار انقلابی ایستاد. 

 

الهی نیا گفت:امروز توجه به فضای مجازی و ضرورت کار جهادی در این فضا باعث خواهدشد تا رویکرد جبهه انقلاب اسلامی در این حوزه تقویت شود. 

 

انتهای پیام/

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87