آخرین اخبار

25. شهريور 1401 - 19:53
امام جمعه لنده گفت:هزینه سنگین پروانه ساخت و ساز نجومی برای مردم در ساخت وسازها آن هم در منطقه ای محروم و چندین برابری آن باعث نگرانی مردم شده است.

به گزارش خبرلنده،حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان لنده با اشاره به رعایت تقوای الهی گفت:سرزمین قلب ما باید معطوف از الطاف الهی باشد و دل های ما باید پیوند دهنده با امام زمان(عج) باشد. 

 
وی گفت: امام سجاد(ع) بعد از اسارت نسبت به جهاد تبیین و تبین اهداف قیام سید الشهدا همواره تاکید داشتند. 
 
امام جمعه لنده تصریح کرد: راهبرد مهم اربعین باعث بیداری شیعیعان و مبارزه با اندیشه های مغلطه انگیز دشمنان بوده است. 
وی تاکیدکرد: حماسه حضور ملت های مختلف از سراسر جهان باعث خلق حماسه ای کم نظیر شده است و این درحالی بود که رسانه های دشمن هیچگاه منتشر نشده است. 
 
محمودی اصل گفت: پیاده روی اربعین باعث خلق صحنه های زیبا از حضور عاشقانه مردم برای زیارت سید وسالار شهیدان  است که کوچک و بزرگ، سرما وگرما نمی شناسند و فارغ از ملت های مختلف مواکب مختلف برپا کردند تا حماسه ای کم نظیر خلق کنند. 
 
 
وی گفت: سیاست دشمن تحریف وقایع و واقعیت ها است که در همین قضیه اربعین با تحریف مهمان پذیری عراقی ها به دنبال ایجاد یاس و نا امیدی بودند ولی وقتی مردم مهمان نوازی کریمانه عراقی ها را دیدند نسبت به وارونه قراردادن واقعیت ها از سوی دشمن پی بردند. 
 
 
امام جمعه لنده گفت: دشمن به دنبال تخریب فرهنگ دینی و ابلاغ تفکر غربی خود است و این عصبانیت و کینه توزی آنان نیز ناشی از همین تفکر عاشورایی است. 
 
 
وی گفت: دفاع مقدس یک حماسه کم نظیر در ساختار انقلاب اسلامی و استحکام بخشی آن بود که ثمره آن باعث خلق باورها، توانمندی ها، حماسه سازی و ارزش آفرینی ملت ما شده است. 
 
 
محمودی اصل تاکید کرد: اگر نوجوان امروزی ما مانوس به شهدا باشد از خیلی از حوادث و بلایا به دور خواهد بود. 
 
 
وی گفت:هزینه سنگین پروانه ساخت و ساز نجومی برای مردم در ساخت وسازها آن هم در منطقه ای محروم و چندین برابری آن باعث نگرانی مردم شده است. 
 
 
امام جمعه لنده گفت: وقتی بنیادعلوی زمینه ساخت وساز را فراهم کرده است باید شهرداری و نظام مهندسی نسبت به ساخت ساز وعوارض آن مردم را به خصوص محرومین را مراعات کنند. 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675