آخرین اخبار

30. شهريور 1401 - 15:20
کارشناس مسائل سیاسی گفت: یکی از مهمترین اقداماتی که این روزهای شاهد موج سواری لیبرال ها از حوادث مختلف در سطح جامعه است.

سیدحسین موسویان در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبرلنده، با اشاره به حوادث روزهای گذشته در سطح کشور و موج آفرینی رسانه های بیگانه و لبیرال ها از فوت مسها امینی گفت: اگر به عقبه حوادث در سال های گذشته به خصوص فتنه 88خوب گذری داشته باشیم به خوبی شاهد آن هستیم که دشمن از هر فرصتی برای ضربه زدن به انقلاب  اسلامی کوتاهی نمی کنند.

کارشناس مسائل سیاسی گفت: در فتنه 88به خوبی شاهد صف آرائی دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی و برخی از عناصر اصلی فتنه  و همراهی برخی از لیبرال ها در تهییج کردن  فضای رسانه ای و مجازی و کشانیدن عوامل خود به فضای حقیقی جامعه بودیم.

وی افزود: اجرایی کردن برنامه های مختلف دشمن با بهره گیری از عناصر فعال خود در فضای مجازی و فضای حقیقی با بهره گیری از حوادث روز مره سطح جامعه بهانه ای است برای اعمال فشار و برنامه های توطئه های خصمانه خود.

موسویان گفت: این روزهای با مرگ "مهسا امینی" شاهد موج آفرینی رسانه های دشمن و خط دهی به عناصرداخلی خود برای اعمال فشار و فتنه انگیزی در کشور هستیم که مسئله تازه ای نیست و دشمن از هر فرصتی برای اعمال فشار و ترویج بی بندوباری در کشور و هرچ و مرج با استفاده از عناصر خود کوتاهی نمی کنند.

وی گفت: عدم داشتن سواد رسانه ای در سطح جامعه باعث باورپذیری شایعات در فضای مجازی می شود بودن توجه به اصل ماجراها و واقعیت های موجود و داشتن منابع دقیق اطلاعاتی که همین مسئله باعث بروز مسائل مختلف می شود.

این کارشناس مسائل سیاسی گفت: اظهار و نظر های برخی از چهره های مشخص و خودفروخته سلبیریتی در فضای مجازی و دامن زدن به مسائل مختلف باعث شده است تا افکار عمومی را دچار برخی تعارضات کنند.

انتهای پیام 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675