پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

31. شهريور 1401 - 12:43
در آستانه گرامیداشت هفته دفاع مقدس، مراسم تجلیل از رزمندگان و یادگاران هشت سال دفاع مقدس با حضور مسئولان شهرستان لنده برگزارشد.

به گزارش خبرلنده، در آستانه گرامیداشت هفته دفاع مقدس، مراسم تجلیل از رزمندگان و یادگاران هشت سال دفاع مقدس با حضور مسئولان شهرستان لنده در حسینیه ثارالله ناحیه مقاومت بسیج لنده برگزارشد.

در ابتدای این مراسم فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لنده گفت:دفاع مقدس جلوگاه روشنی از حماسه ها و رشادت های شاهدان شهیدی است که با گذشتن از جان خود حماسه ها خلق کردند.

سرهنگ پاسدار روح الله ویسی گفت: گرامیداشت و نکوداشت یاد و خاطره رشادت ها و حماسه های رزمندگان و یادگاران دفاع مقدس باعث ماندگاری آن در پهنه تاریخ شده است.

در ادامه نیز امام جمعه شهرستان لنده گفت: حوادث دفاع مقدس ما نشات گرفته از سیره و روش انبیا الهی و امامان معصوم(ع) است که در دفاع از دین از جان خویش گذشتند.

حجت الاسلام محمودی اصل گفت: در این هفته باید از شه ا یاد کنیم و تلاش کنیم تا سیره و روش شهدا به فراموشی سپرده نشود.

وی گفت:شهید کسی است که در قیامت اجازه دارد با خداوند هم کلام شود لذا باید ترویج فرهنگ ایثار وشهادت باعث پویایی نظام و انقلاب خواهدشد.

محمودی اصل گفت: در بهشت دربی هست برای باب المجاهدین است که فقط برای رزمندگان و شهیدانی است که برای دفاع از اسلام و انقلاب جان خویش را از دست دادند.


امام جمعه لنده گفت: تقید شهدا به نماز به خصوص نماز شب باعث شد که این چهره های نورانی در اوج عنفوان جوانی ره صد ساله علما و عرفا را طی کردند.

وی گفت:قضاوت های نابخردانه و آتش بیاران معرکه و منادیان رسانه های بیگانه در این حادثه که هنوز جرم آن مشخص نشده است بازی در زمین دشمن است.

محمودی اصل گفت: باید اخلاق و ادبیات و حرکت ما در مسیر شهدا باید باشد و باید مدافعین حرم ولایت باشیم.

در پایان این مراسم سخنرانی رهبر معظم انقلاب به طور زنده پخش و از رزمندگان شهرستان نیز در پایان این مراسم تجلیل شد.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87