پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

31. شهريور 1401 - 12:46
مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج لنده گفت: امروز شاهد موج سواری رسانه های غربی برای ملتهب کردن فضای کشور در قالب بحران سازی های مختلف هستیم.

به گزارش خبرلنده، امروز و همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس مراسم عطر افشانی و غباروربی گلزار شهدای شهرستان لنده با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده ،فرماندهان و نیروهای نظامی و انتظامی، شورای اداری و شورای تامین،مدیرکل بنیاد مسکن استان و اقشار مختلف بسیج با حضور در گلزار مطهر شهدای شهرستان لنده برگزارشد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج لنده با گرامیداشت یاد وخاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس یک افتخار بزرگی برای انقلاب اسلامی است که محلی برای بروز استعدادها و شکوفایی مباحث و توانمندی های نسل جوان بود.

در این مراسم حجت الاسلام عابدی خواه گفت: فکر غلط در خصوص حجاب به گونه ای است دشمنان چنان سیاه‌نمایی می کنند که فلسفه درست آن در لابه لای حقانیت حجاب گم می شود.

وی گفت: نباید مسائل جزئی و حوادث عادی جامعه را بزرگ نمایی کنم ولی دشمن چنان از این فضا سوء استفاده می کنند و چنان بزرگ نمایی میکنند که مخاطبین را القا غلط می کنند

عابدی خواه گفت: این گرد وغبارهای درون فضای مجازی و حقیقی این روزها خیلی نباید بزرگ نمایی شوند و داشتن امید بهترین سد مقابل توطئه های دشمنان است.

مسؤل نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج  شهرستان لنده گفت:فضای مجازی میدان اصلی تلاش برای خنثی سازی توطئه های دشمنان است و باید با بصیریت توطئه های دشمنان را خنثی کنیم.

تصاویر تکمیلی درزیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675