پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

1. مهر 1401 - 18:10
امام جمعه لنده گفت:اتفاقات تلخ روزهای آغازین دفاع مقدس و ترورهای مختلف چهره های شاخص انقلاب ناشی از بی بصیریتی دولت لیبرال بنی صدربود.

به گزارش خبرلنده،حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان لنده با اشاره به رعایت تقوای الهی گفت:سرزمین قلب ما باید معطوف از الطاف الهی باشد و دل های ما باید پیوند دهنده با امام زمان(عج) باشد.

وی گفت: داشتن بصیریت و تقوا انسان را دوعیت و خرافه گرایی و تعصبات قومی و قبلیه ای انسان را از گناه مصون می دارد.

امام جمعه لنده تصریح کرد: امروز کسانی در میدان دشمن بازی می کنند که فاقد بصیریت و دانش کافی از تحولات و حوادث هستند.

وی تاکیدکرد:منافقین از ابتدای روزهای آغازین انقلاب اسلامی تا به امروز همواره به دنبال فتنه انگیزی و توطئه های مختلف در کشور بودند و در حوادث اخیر نیز ردپای این منافقین وایادی استکبار کاملا آشکار شده است.

محمودی اصل گفت: در دفاع مقدس دولت لیبرال بنی صدر در کشور حاکم بود و اگر در همان روزهای اول جنگ سلاح کافی به دست رزمندگان می رسید این همه دشمن پیس روی نمی کرد و در ادامه نیز شاهد ترورهای مختلف در کشور بودیم.

وی گفت: دشمنان از همان ابتدا به دنبال سرنگونی انقلاب اسلامی بودند و تا به امروز با طراحی فتنه های مختلف دنبال بحران آفرینی در کشور بودند.

امام جمعه لنده گفت:انقلاب اسلامی از همان ابتدا الگویی کاملی برای همه جهانیان شد و وقتی این مهم روز به روز الگویی بی بدیل شد دشمنان به دنبال تحریف واقعیت های جنگ است.

وی گفت: راه شهدا و آرمان ووصایای شهدا را باید زنده نگهداریم و از دستاوردهای آنان باید مراقبت کنیم.

محمودی اصل تاکید کرد: حوادث و اغتشاشات امروز کشور دست خوش برخی رفتارهای فتنه گران و بهانه ای برای حمله منافقین و ایادی استکبار جهانی برای فشار به انقلاب اسلامی بوده است.

 

وی گفت: این اتفاق طعمه برای منافقین برای حمله همه جانبه‌ در فضای مجازی و حقیقی شده است که امروز با روشن شدن واقعیت اصل ماجرای مهسا امینی  شاهد توطئه های دشمنان هستیم و هرگز به خودسر ها اغتشاش گران اجازه تعرض نخواهیم داد.

امام جمعه لنده گفت: آتش زدن پرچم کشور نشان از اتفاقات سازماندهی شده فتنه گران است و به برکت بیداری نیروهای امنیتی و انتظامی نیروهای ما این قائله نیز خنثی خواهدشد.

وی گفت: پدر و مادران باید مراقب سوءاستفاده دشمنان از فرزندان خود باشند چرا که پشت این حوادث تمامی دشمنان و ایادی استکبار هستند و باید مراقب باشند.

خطیب جمعه لنده گفت: امروز نیز شاهد انزجار اقشار مختلف جامعه در یک راهپیمایی باشکوه مردم هستیم.

وی افزود: آغاز سال تحصیلی و بازگشایی  مدارس فرصتی برای تعالی علم واندیشه است که امیدواریم همه ما از این ظرفیت در جهت تعالی امورات تحصیلی کمک کننده آموزش و پرورش باشیم.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675