آخرین اخبار

6. آبان 1401 - 12:00
درخطبه های نماز جمعه این هفته لنده مطرح شد:
امپراطوری دروغ رسانه های دشمن در اغتشاشات
امام جمعه لنده گفت:دشمنان انقلاب اسلامی خوب بدانند که پاسخ ما به تروریست ها قاطع و کوبنده خواهد بود.

به گزارش خبرلنده،حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان لنده با اشاره به رعایت تقوای الهی گفت:سرزمین قلب ما باید معطوف از الطاف الهی باشد و دل های ما باید پیوند دهنده با امام زمان(عج) باشد. 

 
 
وی گفت:برخی خواص بی بصیریت با همسو شدن با دشمنان بر دامنه آشوب های خیابانی دامن زدند و کشور را به آشوب کشانیدند.
 
امام جمعه لنده تصریح کرد: دشمنان با امپراطوری دروغ خود نسبت به اغتشاشات از تمام تلاش خود استفاده کردند ولی در قبال حادثه شاهچراغ سکوت کرده ویا نظام را عامل این جنایت می دانند. 
 
وی تاکیدکرد:دشمنان بدانند که نظام بیش از ۴۰ روز است در مقابل عوامل شما در صحنه اغتشاشات بودند و نظام با صبوری و رافت اسلامی با شما برخورد کرد. 
 
 
محمودی اصل گفت: بدون شک برخورد نظام در برابر این حمله قاطع و شکننده خواهد بود و شک نکنند تاوان سختی خواهند داد. 
 
 
وی گفت: امروز بعد از این همه آشوب نا امنی و ضرر وخسارت به اموال عمومی و مزاحمت های خیابانی مطالبه ملت ایران بازگشت امنیت و برخورد قاطع با چنین پدیده های است که در کشور حاکم کردند. 
 
 
امام جمعه لنده گفت: دستگاه قضایی باید در لحظه و بدون ترحم برخوردی قاطع و قانونی داشته باشند و اجازه تکرار چنین اقداماتی را ندهند. 
 
 
وی گفت: ما ضمن محکومیت این اقدام شنیع و تسلیت واعلام همدردی با خانواده های شهدای این حادثه تفرت و انزجار خویش را از این اقدامات محکوم خواهیم کرد. 
 
 
 
محمودی اصل تاکید کرد: برابر اعترافات دشمنان و تامید نیروهای امنیتی کشور معلوم شد که دشمن برنانه ریزی کلانی در خصوص اتفاقات کشور طراحی کرده است که لازم است خانواده ها و مدیران و معلمین مراقبت کنند و اجازه حضور فرزندان خود را در چنین اتفاقاتی ندهند. 
 
 
 
وی گفت:کاهش سن اغتشاش گران و حضور این نوجوانان در مباحثی همانند شعار نویسی و حضور میدانی در اغتشاشات نشان از برنامه ریزی گسترده دشمن برای نوجوانان در فضای مجازی طراحی شده است. 
 
 
امام جمعه لنده گفت: تجمع خارج نشینان در برلین و فراخوان از تمام کشورها باعث شد که ١۶پرچم از کشورهای مختلف حضور پیداکردند که به دنبال تجزیه طلبی کشور بودند ولی غافل از اینکه امام خمینی(ره) میلیون ها نفر را زیر یک پرچم گردهم آوردند. 
 
 
وی گفت: ملت بصیر وفهیم وانقلابی ایران هرگز اجازه نخواهند داد که دشمنان توطئه‌های خود را اجرایی کنند. 
 
 
خطیب جمعه لنده گفت: هفته بسیج دانش آموزی را گرامی میداریم وامیدواریم در راستای تعالیم دینی و کسب حقایق و نگاه درست و بصیریت افزایی اقدامات خود را در راستای جذب نوجوانان در بسیج یاری کنند. 
 
 
وی افزود: تقاضای ما از دستگاه های فرهنگی این است از ظرفیت بسیج دانش آموزی برای تعالیم دینی و ارتقای سطح علمی استفاده کنند. 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675