آخرین اخبار

9. آبان 1401 - 8:35
همزمان با هفته بسیج دانش آموزی جمعی از مسئولان شهرستان لنده با حضور در منزل دانش آموزان شهید این شهرستان یاد و خاطره شهدای دانش آموز را گرامی داشتند.

به گزارش خبرلنده، امروز و به مناسبت گرامیداشت سالروز شهادت بسیجی شهید محمدحسین فهمیده و هفته بسیج دانش آموزی امام جمعه، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده، رئیس اداره آموزش و پرورش و رئیس بنیاد شهیدشهرستان لنده با حضور در منزل دانش آموزان شهید فاضل مرادی و مسیحی یاد و نام این شهدای عزیز را گرامی داشتند.

امام جمعه شهرستان لنده در دیدار با خانواده شهید مرادی گفت: دشمنان ما از همان روزهای ابتدایی انقلاب اسلامی با طراحی و اجرای ترورهای کور در هدف قرار دادن مردم همیشه به دنبال نفاق و دو دستگی در کشور بودند.

حجت الاسلام محمودی اصل گفت: دشمنان ما گمان می کنند با این اقدامات بزدلانه ملت ایران از عزم و اراده ای که در دفاع از آرامان ها و اهداف عالیه خویش دارند کوتاه خواهند آمد ولی نمی دانند که از گذرگاه های سخت عبور کردیم به طوری که امروز دشمن چشم دیدین ایران قوی را ندارد.

وی تاکیدکرد: دانش آموزان شهید بهترین مروجین و سفیران جهاد و شهادت هستند لذا این فرهنگ ناب که امروز حتی به شهادت 3نفر از دانش اموزان در حرم مطهر شاهچراغ با طهارت و در لحظه نماز به فیض شهادت رسیدند نماد روشنی از زنده بودن این تفکر در جامعه است.

امام جمعه شهرستان لنده گفت: بسیج دانش آموزی ظرفیت عظیمی برای ترویج فرهنگی ایثار و شهادت در میان نوجوانان و جوانان و مصون ماندن از ترفندها و توطئه های دشمنان خواهند بود.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675