آخرین اخبار

21. آبان 1401 - 0:23
به همت اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان لنده با همکاری اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی ،مؤسسه فرهنگ سازان میعاد و مؤسسه افرا کارگاه آموزشی داستان نویسی با حضور اساتید کشوری برگزار شد.

به گزارش خبرلنده،به همت اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان لنده با همکاری اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی ،مؤسسه فرهنگ سازان میعاد و مؤسسه افرا کارگاه آموزشی داستان نویسی با حضور اساتید کشوری برگزار شد.

رئیس اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان لنده در افتتاحیه این برنامه که با حضور مسئولان برگزار شد هدف از برگزاری این دوره را تربیت داستان نویسان در رده‌های سنی مختلف و در در جهت نشر اهداف انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست.

اسماعیل زارعی  گفت: باهماهنگی های انجام شده این برنامه در یک دوره پنج ساله برنامه ریزی شده است تا در این زمینه بتوان جوانان و نوجوانان علاقمند را تا رسیدن به چاپ آثار شان حمایت نمود.
وی در ادامه خاطر نشان کرد: مراسم رونمایی از کتاب آثار تعدادی از نویسندگان شهرستان در آینده نزدیک با حضور میهمانان کشوری و استانی برگزار خواهد شد.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان لنده اظهار داشت اساتید فیروز جایی و فاضل از اساتید مجرب کشوری در این کارگاه آموزشی به آموزش جوانان و علاقه مندان و نویسندگان این شهرستان همت گماردند.

تصاویر تکمیلی درزیر آمده است:

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675