آخرین اخبار

5. اسفند 1401 - 20:51
جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در شهرستان لنده در بیانیه‌ای ضمن تبریک ولادت باسعادت امام حسین (ع) و روز پاسدار حمایت خود را از این نهاد انقلابی اعلام کرد.

به گزارش خبرلنده، جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در شهرستان لنده در بیانیه‌ای ضمن تبریک ولادت باسعادت امام حسین (ع) و روز پاسدار حمایت خود را از این نهاد انقلابی اعلام کرد.

در این بیانیه آمده است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

رساترین فریاد مبارزهٔ با ظالم و تسلیم‌نشدن در مقابل زور و تزویر را امام حسین (ع) در گوش تاریخ نواختند، فریادی که صف حق از باطل را برای همیشهٔ جهان ترسیم نمود.

 ملت عزیز ایران به تأسی از مکتب امام حسین (ع) بیش از چهار دهه است که تمام سختی‌های مبارزهٔ با ظالمان و مستکبرین عالم را به جان خریده است؛ اما از آرمان‌های خود عقب‌نشینی نکرده.

ملت ایران با صبر و استقامت خویش توانسته است بسیاری از گردنه‌های صعب و دشوار را با هدایت امامین انقلاب پشت سر گذارد و در مسیر رو به تعالی و ترقی خویش تجربیات گران‌بهایی در مشی مبارزه و جهاد به عالم هدیه نماید.

ملتی که برای رساندن حرف حق به گوش جهانیان تابه‌حال هزینه‌های سنگینی پرداخته است و پشیمان از پرداخت آن نیست، ملتی که حقاً و انصافاً ملت امام‌حسینی است.

جرم مردم ایران اسلامی از دید مستکبرین عالم این است که نمی‌خواهند ذّلت را بپذیرند و آن را برای هیچ ملتی هم نمی‌پسندند و این از نگاه استکبار جرم بزرگی است؛ زیرا حیات استکبار را به خطر انداخته است.

در آستانهٔ سالروز ولادت امام حسین (ع)، ملت ایران با افتخار اعلام می‌دارد، پیرو آن امام همام است و بر این مشکلات ساختهٔ دست دشمنان که امروز در قالب جنگ اقتصادی و نبرد ترکیبی و شناختی نمایان شده است باتدبیر و بصیرت و صبر، به فضل الهی با پیروزی و سربلندی فائق خواهد آمد.

جبهه فرهنگی شهرستان لنده

 با تبریک میلاد باسعادت حضرت امام حسین (ع) و روز پاسدار و فرخنده زادروز حضرت ابوالفضل‌العباس (ع) و روز جانباز به آحاد ملت ایران، مردم شهیدپرور و ولایی شهرستان لنده به‌ویژه فرماندهان، مدیران و کارکنان سپاه پاسداران و نیز جانبازان پرافتخار انقلاب اسلامی و تجلیل از حماسه‌سازی‌های پرافتخار و ماندگار آنان طی ۴۴ سال اخیر و پاسداشت یاد، خاطره و آرمان‌های بلند شهدای گران‌قدر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به‌خصوص "سید شهدای مقاومت" سردار سپهبد شهید حاج‌قاسم سلیمانی و دانشمند پاسدار شهید فخری‌زاده، این روز بزرگ را گرامی داشته و امید واثق دارد که همه نیروهای مسلح تحت تدابیر و منویات مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا امام خامنه‌ای عزیز (مدظله‌العالی) در تداوم حرکت جهشی و مقتدر خود به سمت افق آرمانی انقلاب در نیل به تمدن نوین اسلامی موفق و مؤید باشند

"جبهه فرهنگی شهرستان لنده"

۵ / اسفند /۱۴۰۱

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675