آخرین اخبار

29. ارديبهشت 1402 - 10:32
سردار حمید خرم‌دل فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در پیامی درگذشت حجت‌الاسلام حاج سید عبدالحسین میری از روحانیون سرشناس کهگیلویه و بویراحمد را تسلیت گفت.

به گزارش خبرلنده،سردار حمید خرم‌دل فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در پیامی درگذشت حجت‌الاسلام حاج سید عبدالحسین میری از روحانیون سرشناس کهگیلویه و بویراحمد را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

انالله و‌اناالیه راجعون

خبر ارتحال عالم وارسته، حجت السلام و المسلمین سید عبدالحسین میری رحمه‌الله علیه، همچنان که مایه تألم همه مردم استان و خصوصاً منطقه لنده، بهمئی، کهگیلویه و خوزستان گردید که وجودش در سایه صلح و سازش در منطقه و رفع اختلافات طایفه‌ای و حمایت و هدایت‌های آن روحانی مجاهد بود، را نیز به‌شدت متأثر و اندوهگین ساخت.

حضور پرصلابت این روحانی مردمی در رفع اختلافات و اصلاح ذات البین در میان مردم به‌خصوص در ایلات طیبی و بهمئی و بخش‌های از استان خوزستان باعث شد تا دامنه ای عظیم از خدمات ارزشمند ایشان در نزد مردم به امانت ماندگار بماند.

اینجانب ضمن عرض تسلیت به محضر همه دوستداران، خاصه بیت مکرم و فرزندان داغدار ایشان، قطعاً حضور مردم قدرشناس استان و کشور در مراسم وداع با این عالم دینی، شکوه دیگری از پیوند مردم و روحانیت و ولایت را به منصه ظهور خواهد رساند و مرهمی است بر دل همه ارادتمندان.

 

روحشان شاد و جوار حق‌تعالی گواری وجودشان

سرتیپ دوم پاسدار حمید خرم‌دل

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87