آخرین اخبار

2. خرداد 1402 - 21:31
رئیس دانشگاه پیام‌نور لنده گفت: سوم‌خرداد مصداق عینی وحدت رزمندگان در دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی است در سایه‌سار ولایت بود.

به گزارش خبرلنده، حمید دهقان در جمع دانشجویان دانشگاه پیام‌نور شهرستان لنده با گرامیداشت حماسه سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: یکی از دستاوردهای مهم عملیات بزرگ الی بیت‌المقدس به فرماندهی امید سپهبد شهید صیاد شیرازی و محسن رضایی  بحث اتحاد میان نیروهای ارتش، سپاه و بسیج در اجرایی‌کردن این عملیات و هماهنگ عمل‌کردن بود.

---

وی افزود: در عملیات الی بیت‌المقدس رزمندگان ایرانی موفق شدند بیش از ۱۹ هزار اسیر عراقی و صدها کشته و هزاران دستگاه ادوات جنگی را به غنیمت بگیرند و ارتش عراق را به طور100درصد در این عملیات شکست دهند.

رئیس دانشگاه پیام‌نور لنده گفت: "امام خمینی (ره) در خصوص آزادسازی فتح خرمشهر در پیامی فرمودند: فتح خرمشهر فتح خاک نیست؛ بلکه فتح ارزش‌های اسلامی است" و واقعاً وقتی ابعاد آزادسازی خرمشهر را واکاری می‌کنیم به‌خوبی به این فرمایش گهربار امام خمینی (ره) می‌رسیم.

وی در ادامه گفت: این روز، یادآور مجاهدت‌ها و رشادت‌های رزمندگانی است که در تبعیت از ولی‌امر خود حماسه‌ای خلق کردند که در تاریخ ماندگار شده است.

دهقان خاطرنشان کرد:سالروز آزادی سازی خرمشهر به‌عنوان الگویی ماندگار از فرهنگ و ارزش‌های دفاع مقدس، برای نسل‌های آینده کشور خواهد بود تا این افراد بدانند که امنیت و استقلال کشور مرهون از خودگذشتگی و ایثار رزمندگان و شهدا است.

رئیس دانشگاه پیام‌نور لنده تأکیدکرد: امروز شما دانشجویان به‌عنوان افسران خط مقدم جنگ نرم هستید که باید با بصیرت و هوشیاری در صحنه‌های مختلف به‌خصوص روشنگری جامعه رسالتی سترگ دارید.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 
---
---
---
---
---
---
---

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh