آخرین اخبار

4. خرداد 1402 - 9:51
در دیدار با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده مطرح شد:
گلایه خانواده های شهدا از بانک ها در لنده+تصاویر
رئیس بنیاد شهید شهرستان لنده از عدم همکاری بانک‌ها در پرداخت تسهیلات خانواده‌های شهدا و ایثارگران گلایه کرد.

به گزارش خبرلنده، جهانشیر افراخته رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان لنده در دیدار با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده گفت: سوم خرداد تبلور عینی رشادت‌ها و فداکاری رزمندگانی است که برای دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی در صحنه نبرد با دشمن در کف میدان بودند.

وی افزود: امروز مهم‌ترین رسالت ما پاسداری و دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی است که خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران بخشی از این رسالت است.

رئیس بنیاد شهید شهرستان لنده گفت: متأسفانه برخی از بانک‌های شهرستان لنده در واگذاری تسهیلات خانواده‌های شهدا و ایثارگران کوتاهی می‌کنند و همین امر سبب می‌شود اعتبارات برگشت بخورد.

وی افزود: تنها بانک صادرات شهرستان لنده در چندین ماهه گذشته توانست تمام تعهدات سال ۱۴۰۱ خود را اجرایی کند که حقیقتاً باعث رضایت خانواده‌های ایثارگران شده است.

در ادامه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لنده گفت: امروز سپاه و بنیاد شهید دو نهاد خدمت‌رسان در خدمت بی‌منت به خانواده‌های معظم شهدا هستند.

سرهنگ ویسی گفت: امروز رسالت ما در برابر دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌ها شهدا و انقلاب اسلامی رسالت سنگین است و برای ترویج فرهنگی شهادت باید همه مشارکت کنند.

وی تأکید کرد: وقتی یادواره شهدا برگزار می‌شود نباید تنها انتظار از بنیاد شهید و سپاه داشت؛ بلکه سایر ادارات و نهادها نیز باید خود را مدیون شهدا بدانند و در برنامه‌ها و روند برگزاری یادواره‌ها خود را سهیم بدانند.

انتهای پیام

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675