آخرین اخبار

1. مهر 1402 - 14:19
امروزه رسانه ها به عنوان یار ویاور مردم هستند که با پیگیری مشکلات در سطح شهرها و روستاها با همراهی و همکاری خوب مسئولان این مشکلات یکی پس از دیگری رفع شده و باعث خرسندی مردم شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس،امروزه رسانه ها به عنوان یار ویاور مردم هستند که با پیگیری مشکلات در سطح شهرها و روستاها با همراهی و همکاری خوب مسئولان این مشکلات یکی پس از دیگری رفع شده و باعث خرسندی مردم شده است.

یکی از چالش های اساسی در سطح شهر لنده بحث مشکلات آسفالت خیابان ها بوده است که این مهم پس از پیگیری های رسانه صبح زاگرس به همت و تلاش شهرداری و شورای شهر لنده به ثمر رسیده است.

در چندسال گذشته شاید یکی از مهمترین مطالبات ساکنین شهرک شهیدرجایی و خیابان شهید نژاد تقوی بحث عدم آسفالت این خیابات ها بوده است که پس از رسانه ای شدن و پیگیری های مستمر رسانه ای این مهم توسط شهرداری به ثمر رسیده است.

سلمان رنجبر در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت: توجه به زیرساخت‌های عمرانی و توسعه‌ای شهری یک امر لازم و ضروری است.

وی افزود: در راستای عدالت اجتماعی و به‌منظور رفع نگرانی شهروندان در خصوص آسفالت بیشتر خیابان‌های شهرلنده، اعضای شورای شهر و شهرداری در این دوره تصمیم گرفتند تا بخش اعظمی از نگرانی شهروندان در خصوص روکش اسفالت را رفع کنند.

شهردار لنده گفت: به همین منظور در گام اول خیابان ورودی شهرلنده به طول کامل آسفالت و در ادامه نیز سایر خیابان‌ها به‌خصوص خیابان شهید نژاد تقوی، خیابان اصلی شهرک شهید رجایی، خیابان سیل بند و در ادامه بخشی از کوچه‌ها و خیابان‌های فاقد آسفالت تا قبل از بارندگی‌ها آسفالت خواهند شد.

وی تأکید کرد: این مهم در راستای توسعه خدمات شهری و توجه به زیرساخت‌های شهری انجام شده است.

انتهای پیام

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675