آخرین اخبار

28. آبان 1402 - 12:38
درگفتگو با خبرلنده مطرح شد:
اجرای50عنوان برنامه ویژه هفته بسیج در لنده
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لنده برنامه‌های هفته بسیج را در این شهرستان تشریح کرد.

به گزارش خبرلنده، سرهنگ پاسدار روح اله ویسی در نشست خبری به مناسبت هفته بسیج با اصحاب رسانه شهرستان لنده با قدردانی از زحمات و تلاش‌های اصحاب رسانه گفت: رسانه زبان گویای آحاد جامعه است که این ظرفیت می‌تواند موانع و مشکلات را با مطالبه‌گری درست بر طرف کند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لنده با بیان اینکه ظرفیت رسانه یک ظرفیت عظیمی برای بیان دستاورد‌های هفته بسیج است که باید این مهم به‌درستی انجام شود، افزود: مطالبه‌گری و بیان مشکلات و ارائه عملکرد مسئولان می‌تواند در تعالی‌بخشی به اهداف شهرستان می‌تواند مفید باشد.

ویسی اضافه کرد: هفته بسیج امسال با شعار "بسیج امید ملت ایران" خواهد بود؛ لذا این هفته فرصتی برای بیان عملکرد و دستاورد‌های بسیج و سپاه است که این مهم با اجرای بیش از ۵۰ عنوان برنامه در سطح پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت اجرایی خواهند شد.

وی گفت؛ مهم‌ترین برنامه‌های این هفته؛ تجمع اقشار مختلف بسیج در مصلی نماز جمع، غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا، حضور در مراسم روز ۵ آذر، سرکشی از خانواده شهدا، یادواره پایگاهی و حوزه‌ای، نشست‌های بصیرتی برای بسیجان و فرهنگیان، افتتاح دو پایگاه مقاومت بسیج، توزیع بسته‌های معیشتی، افتتاحیه جشنواره فرهنگی ورزشی و همایش پیاده‌روی، رزمایش جهاد خدمت‌رسانی، اعزام تیم‌های پزشکی به روستاها، دیدار با پیش‌کسوتان و تجلیل از آنان، تجلیل از نخبگان سپاه در مسابقات مختلف ملی، ویزیت رایگان برای بسیجیان، اکیپ پزشکی از والدین شهدا ویزیت خواهند شد از عمده برنامه‌های هفته بسیج در لنده است.

ویسی تأکید کرد: برگزاری نشست سبک زندگی ایرانی و اسلامی، اعزام اردوی راهیان نور ۸۰ نفر از خواهران به مناطق جنوب کشور، برگزاری شب‌شعر توسط بسیج هنرمندان از دیگر برنامه‌های این هفته است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لنده گفت: رویکرد برنامه‌های امسال هفته بسیج بیشتر کیفی است و امیدواریم بتوانیم بهترین خدمات را در این هفته به بسیجیان و اقشار مختلف مردم ارائه کنیم.

انتهای خبر/

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675