پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

25. دى 1392 - 23:31
شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر لنده طی پیامی از خدمات ارائه شده توسط مدیرکل سازمان بهزیستی استان کهگیلویه و بویراحمد و مجموعه همکاران زحمت کش این سازمان به مردم شهرستان لنده تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر لنده ، صبح امروز شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر لنده طی پیامی از خدمات و زحمات ارائه شده توسط مدیر کل سازمان بهزیستی استان کهگیلویه و بویراحمد و و مجموعه همکاران زحمت کش این سازمان  به مردم شهرستان لنده و برگزاری همایش استانی پیشگیری از آسیب های اجتماعی و اعتیاد تقدیر و تشکر کردند.  

 

در بخشی از این پیام آمده است :

 

در آموزه های آسمانی  و اصیل دین مبین اسلام ، پیوست  به احسان  و دستگیری  از  کسانی سفارش  شده است که به کمک  و یاری ،  نیازمند  هستند . از سویی ، سلامت جسم ، جان و روان ، زیر  بنای عامل  پیشر فت  و تکامل جامعه است .

 

این مهم ،جز از منظر کمک ویاری رساندن به مددجویان نیازمند و رسیدگی به امور معلو لین، آسیب دیدگان اجتماعی و محرومین میسر نخواهد شد که این و ظیفه خطیر و ارزشمند پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران برعهده سازمان بهزیستی گذاشته شده است .

 

این سازمان ، به منظور گسترش رحمت الهی درجامعه و حفظ ارزش ها و کرامات والای انسانی ، به طور علمی به بررسی آسیب های اجتماعی  پرداخته و با  بهره گیری از  توان  نیروها  و کارشناسان خدوم ، از خود گذشته  و خلاق، آسیب ها و معضلات اجتماعی  را به صورت ریشه ای درمان می نمایند.

 

بدینوسیله  ، از زحمات و خدمات ارائه شده  به مددجویان  تحت پوشش این نهاد که توسط شما و آقای کاظمی رئیس اداره بهزیستی شهرستان لنده و مجموعه همکاران  ارائه می شود و در خصوص برگزاری موفقیت آمیز همایش استانی پیشگیری از آسیب های اجتماعی و اعتیاد در شهرستان لنده برگزارشد کمال تقدیر و تشکر را داریم.

 

موفقیت شما و مجموعه همکاران را در راستای آرمانهای بلند امام راحل عظیم الشان(ره) ، منو یات مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) و سیاست های دولت خدمتگزار از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

 

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر لنده

 

این پایگاه خبری به سهم خویش از زحمات بی شائبه آقای فضل الله اتابک مدیرکل بهزیستی و نورعلی کاظمی رئیس اداره بهزیستی شهرستان لنده و مجموعه بهزیستی در اجرای خوب و تاثیر گذار همایش استانی پیشگیری از آسیب های اجتماعی و اعتیاد استان مراتب تقدیر و تشکر خود را اعلام می داریم.

 

انتهای پیام/م

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس