پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

12. آبان 1395 - 12:30
تسخیرلانه جاسوسی ,خبرلنده, استکبار,شکست هیمنه استکبار ,مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ,ناحیه لنده, تسخیرلانه جاسوسی, انقلاب دوم, لنده ,خروش ملت, 13 آبان ,لنده
مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج لنده:
با تسخیرلانه جاسوسی هیمنه استکبار جهانی در هم شکست
مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج لنده گفت: ملت ایران در انقلاب دوم خود و با تسخیرلانه جاسوسی هیمنه استکبار جهانی را برای همیشه در هم شکست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، حجت الاسلام احمد سعیدی مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج لنده در مراسم زنگ استکبار ستیزی در دبیرستان علامه حلی شهرستان لنده ضمن گرامیداشت یادو خاطره شهدای انقلاب اسلامی به خصوص 36هزار شهید دانش آموزاظهارکرد: انقلاب اسلامی سرشار از حماسه ها و رشادت های ملت ایران است که با بصیرت عاشورایی خویش در مقاطع حساس تاریخی با حضور خویش از ارزشها و آرمان های انقلاب اسلامی دفاع کرده و خواهند کرد.

وی افزود:تسخیرلانه جاسوسی باعث شد تا خون تازه ای در رگ های انقلاب اسلامی جریان پیدا کند و ملت ایران به خوی استکباری امریکا بیشتر پی ببرند.

مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج لنده تصریح کرد: ملت ایران با الگو قراردادن نهضت عاشورا و با بصیرت عاشورایی خویش نماد ظلم و استکبار را در 13آبان سال58 درهم شکستند.

وی تاکیدکرد: ملت ایران با شعار مرگ برامریکا به همه جهانیان ثابت کردند که تفکرات لبیرال ها و کمونیست ها هرگز در این کشور جای نخواهد داشت چرا که به گفته امامشان: کمونیست را باید در موزه ها جست.

سعیدی اظهارکرد: ملت ایران با تمدن چندین و چندساله خویش و با تبعیت از پیشوا و مقتدای خویش به جهانیان ثابت کرد که کشوری که اصالت ندارد نمی تواند برای ما تعیین تکلیف کند.

مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج لنده گفت: ملت ایران در روز 13 آبان ماه باردیگر به همه جهانیان ثابت کردند که ظلم و جور مستکبرین هرگز دوامی نخواهد داشت.

 انتهای پیام/م75

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس