پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

15. آبان 1395 - 9:07
مدرسه پیش ساخته ,خبرلنده,کانکس,مدرسه,گرداب سفلی,دلیک,نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی,خیرمدرسه ساز,لنده
معاون اداره آموزش وپرورش شهرستان لنده:
اهداء و استقرار دو باب مدرسه پیش ساخته در روستاهای لنده+تصاویر
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
معاون اداره آموزش وپرورش شهرستان لنده ازاهداء و استقرار دو باب مدرسه پیش ساخته در دو روستای گرداب سفلی و دلیک در شهرستان لنده خبرداد.

سید باقر خرمی معاون آموزشی اداره آموزش وپرورش شهرستان لنده در گفت وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، از مدیرکل آموزش وپرورش، مدیرکل نوسازی استان، نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی و خیری که در اهدای این دو باب مدرسه پیش ساخته همت گماردند قدردانی کرد.

وی افزود: باتوجه به پیگیری های اداره آموزش وپرورش شهرستان لنده مبنی تهیه دو دستگاه کانکس پیش ساخته جهت دو مدرسه روستایی در دلیک از توابع بخش مرکزی و گرداب سفلی از توابع بخش موگرمون در شهرستان لنده با حمایت های ویژه مسئولان استانی و نماینده مردم در مجلس با همت یکی از خیرین تهیه و در اختیار اداره آموزش وپرورش شهرستان لنده قرار گرفت.

 معاون آموزشی اداره آموزش وپرورش شهرستان لنده تصریح کرد: این دو مدرسه پیش ساخته جهت مدرسه ابتدای دلیک و گرداب سفلی هرکدام 4دانش آموز چند پایه می باشند که امروز به این دو روستا منتقل خواهند شد.

وی تاکیدکرد: روستای دلیک در فاصله35 کیلومتری و روستای گرداب سفلی در فاصله 15کیلومتری شهرلنده واقع شدند.

خرمی در خصوص اعتبار تقریبی این دو مدرسه پیش ساخته گفت: این دو مدرسه پیش ساخته به همت یکی از خیرین مدرسه ساز تامین شد که اعتبار تقریبی برای هر دستگاه افزون بر 200میلیون ریال می باشد.

معاون آموزشی اداره آموزش وپرورش شهرستان لنده گفت: از تمام کسانی که برای حل مشکلات آموزش وپرورش شهرستان لنده تلاش می کنند تا آینده فرزندان این دیار با تعلیم وتربیت مانوس شود قدردانی کرد.

انتهای پیام/م75

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس