نمایش 1 - 10 از 35
یادداشت:
امروزه هیچ کس نمی تواند به نقش بی بدیل فضای مجازی که به حق جایگزین خیلی از ارزش ها در زندگی روزمره ما شده است بی تفاوت باشد چرا که عده ای به تعبیرمقام معظم رهبری در این فضا نفس می کشند.
شهردار,خبرلنده,سئوالات بی پاسخ,اخبار لنده,درد دل,شهردار شهرم,شهردار یاسوج,شهرداری
کاش شهردار شهرم در خیابان های توقف ممنوع، حمل با چرثقیل و چمن های خشک و زرد شده شهر و میادین خالی از آب گذری داشت تا رقصدین بی آبی را در فواره های سرشار از تهی میادین شهر می دید.
یادداشت؛
بعد از برجام های هسته ای، نفتی، بانکی و ...، حالا نوبت به برجام معدنی رسید .
یادداشت/داریوش بهنیا
سؤال دیگر این که آقایان سیاسی که تصویر آن‌ها دیده می‌شود هر چند در حوزه سیاسی فعال هستند چه نقشی در توسعه صنعت استان دارند و آیا این‌ها ایده‌پرداز صنعت استان هستند؟.
یادداشت:
تیم ملی فوتسال کشورمان در ماه‌های اخیر و به‌ویژه پس از کسب عنوان قهرمانی مسابقات جام ملت‌های آسیا به لحاظ روحی و روانی در جایگاه مناسبی قرار گرفته که به‌کارگیری صحیح این انگیزه نیازمند اجرای برنامه‌های مفید از جمله برگزاری بازی‌های تدارکاتی برای تیم ملی است.
یادداشت/
تصور این که بعد از بی‌نتیجه بودن برجام و سه سال مذاکره فشرده و پرهزینه، اکنون به «نقطه آغاز» بازگشته‌ایم، تصوری خطا و به دور از واقعیت است، بلکه دهها و شاید صدها گام از نقطه شروع مذاکرات هسته‌ای در دولت یازدهم، به عقب نیز برداشته‌ایم.
یادداشت:
رئیس محترم قوه قضائیه مانند سایر مسایل با قاطعیت ورود پیدا کنند و دستور رسیدگی فوری و تعیین تکلیف قطعی برای روشن شدن ابعاد قرارداد کرسنت و محاکمه عناصر فاسد صادر فرمایند
برخلاف شیعیان لبنان و عراق که از جایگاه قوی سیاسی دراین کشورها برخوردارند شیعیان عربستان، پاکستان،افغانستان، یمن، بحرین، نیجریه و کشمیرو… در وضعیت آسیب پذیری جدی قرار دارند ومقامات این کشورها متهم به مماشات در قتل‌عام شیعیان هستند.
یادداشت/
«شاهزاده روم» یک گام بلند در راه پیشرفت هنرهای جدید و تکنولوژیک ، بدون آلوده شدن به فرهنگ و انگاره های مدرن است. اتفاق مهمی که با پیشاهنگی هنرمندان و تکنسین های جوان انقلابی و متدین رخ داده است.
یادداشت
با وجود تاکید مکرر رهبر معظم انقلاب اسلامی از مذاکره نکردن با آمریکا بر سر هیچ موضوعی به جز مسائل هسته ای، متاسفانه دستگاه دیپلماسی دولت یازدهم با عبور از این سخنان صریح رهبر فرزانه انقلاب در حالی در نشست حل بحران سوریه حاضر شد که قرار است در حاشیه آن به مذاکره با ایالات متحده بپردازد.

صفحه‌ها