نمایش 1 - 10 از 87
کوه سفید,سید مجید خرمی, آتش سوزی, خبرلنده, شروه ای غمگین , شهرستان لنده ,اخبار لنده
یادداشت:
از لحظه ای که شنیدم کوه سفید در آتش بی کسی می سوزد،بیقرارم و ازاینکه جز نوشتن این شروه ونگارش دردنامه مختصری، نمی توانم کاری کنم، غمگین می شوم. مگر می توان آغوش مادر مهربان طبیعت، کوه سفید را ازیادبرد.
انتخاب شهردار,گلایه و سیاسی کاری,خبرلنده,یادداشت,محمد کامرانی,شهروندان,فضای شهری,خروج از بن بست
منتخبان شورای شهر لنده:
انتظار داریم آستین ها را بالابزنید وعصاره ناب فکری، علمی وعملگرایی را به واقعیت ما می توانیم تبدیل کنید با مدیران بالادستی ارتباطی موثر برای معرفی ظرفیتهای خدادادی شهرستان برقرارکنید.
شورای نگهبان,هجمه علیه شورای نگهبان,شهرستان لنده,انتخابات,دشمنان,نظارت بر انتخابات,تصویب قوانین,نقش شورای نگهبان
یادداشت:
باتوجه به اینکه این نهاد مقدس همواره مورد تائید حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری بوده است به خوبی می توان به نقش این نهاد مقدس در جمهوری اسلامی پی برد که مقام معظم رهبری نیز بود و نبود شورای نگهبان را بود و نبود جمهوری اسلامی می دانند.
یادداشت:
حمله موشکی سپاه به مواضع فرماندهی و لجستیکی داعش در دیر الزور سوریه بر اساس اصل بازدارندگی در سیاست دفاعی چنان حساب شده و دقیق بود که می شود به صراحت گفت تمام جوانب امر در سطوح مختلف ملی ، منطقه ای و بین المللی برای اجرای این اقدام مقتدرانه در نظر گرفته شد.
خبرلنده, سید موسی خادمی, استاندار کهگیلویه وبویراحمد, دل نوشته از شهرستان محروم لنده به استاندار کهگیلویه وبویراحمد, نتیجه انتخابات ریاست جمهوری, ایام شهادت مولی متقیان امام علی(ع)
با ارسال به خبر لنده صورت گرفت:
یکی از شهروندان لنده ای با ارسال یک دست نوشته خطاب به سید موسی خادمی استاندار کهگیلویه وبویراحمد خواستار انتشار آن شد.
یادداشت:
در پی اقدام تروریستی تهران دبیر جوانان حزب موتلفه کهگیلویه بزرگ در یادداشتی این حادثه تروریستی را محکوم کرد.
یادداشت/
شهردار باید کسى باشد که هدف مدیریت شهرى را توسعه بداند، نه عمران و نه ارائه خدمات بیشتر. توسعه با مشارکت مردم امکانپذیر خواهد بود و توسعه با آگاهى و دانایى مردم نسبت به حقوق شان و تکالیف شان در قبال ادارة امور شهر محقق مى شود.
یادداشت:
یك روز داشتم دنبال علی می گشتم (علی، نوه امام است) اما پیدایش نكردم. با خودم گفتم حتماً رفته توی اتاق امام. رفتم جلوی در اتاق، در زدم و رفتم تو. دیدم علی توپ كوچكش را آورده توی اتاق به اصرار از امام می خواهد كه با او بازی كند! امام هم با خونسردی، آن طرف اتاق ایستاده بودند و به آرامی توپ را برای علی، قل می دادند. تعجب كردم و به خود گفتم : «امام با این همه كار و با این همه خستگی چه قدر حوصله دارند و چه قدر به بچه ها با محبت هستند»
یادداشت/
باید یادآور شویم که از آقای استاندار که خود از نیروهای بومی و فردی با سواد و با تجربه بوده بعید است که چنین سخنی را بر زبان براند، یا اطلاعات غلط به وی داده‌اند یا اشراف کامل ندارند و یا می‌خواهند عملکرد مجریان انتخابات و زیر مجموعه خود را توجیه نمایند.
دانستن حق مردم است,خبرلنده,ضعف مسئولان,سهم آبفای روستایی,ماده 7 ,تبصره 3,شرکت آبفای روستایی,شهرستان لنده,اخبار لنده
یادداشت:
چرا شفاف نیستیم وچرا مشکلات ومعضلات را به مردم نمی گوییم، یکی از موارد عدم صداقت با مردم فیش های آب مصرفی آبفای شهری است که به صورت مبهم وخاموش از جیب ملت برداشت می شود .

صفحه‌ها