آخرین اخبار

پربازدیدها

10. شهريور 1395 - 23:45
مسولین پاسخ دهند ؛ چرا و با کدام تدبیر این نعمت از مردم گرفته شده است؟ و راز و رمز تعطیلی این مکان ورزشی و مورد علاقه ی مردم چیست؟

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده ،ورزش شنا یكی از محبوب ترین ورزشها در بین اقشار مختلف مردم است.

 فردی كه شنا می كند، نه تنها از این طریق احساس راحتی و نشاط می كند بلكه در اثر شنا كردن قابلیتهای جسمانی خود را از قبیل استقامت دستگاه گردش خون و تنفس، قدرت، سرعت و انعطاف پذیری مفاصل شانه و مچ پا افزایش می دهد.

ورزش شنا ورزشی است كه از سن نوزادی تا سن كهنسالی میتوان آنرا انجام داد و به طور كلی ورزشی است كه هیجان و اضطراب را كاهش داده، عضلات را قوی و محكم كرده و بدن را نرم و انعطاف پذیر می سازد و باعث می شود كه فرد انرژیی بیشتری برای انجام كارهای روزانه خود كسب كند.

با این مقدمه به اصل موضوع اشاره می کنم که یکی از مهمترین پروژهای عمرانی، ورزشی دولت سابق (دولت دکتر احمدی نژاد)برای شهرستان لنده (که به یمن و برکت آن دولت لنده به خواست همیشگی و دیرینه اش یعنی ارتقاء سطح سیاسی بخش کهن لنده به شهرستان نائل گردید) احداث استخر شنا با هزینه هنگفت یک میلیارد و اندی بوده که آن دولت مردمی در جهت خدمت به مردم تصویب ، اجرا و تحویل نموده تا جوانان این دیار از نشاط و شادی این ورزش بهرمند شوند.

اما نمی دانیم چرا و با کدام تدبیر این نعمت از مردم گرفته شده است؟ و راز و رمز  تعطیلی این مکان ورزشی و مورد علاقه ی مردم چیست؟

راستی ما که نمی دانیم شاید دولتمردان خصوصا متصدیان امر ورزش و جوانان بتوانند به سوال و ابهام مردم جواب بدهند که تعطیل شدن استخر شنای لنده چه نفعی برای دولت و مردم دارد.

اگر هدف از این تعطیلی کم ارزش جلو دادن این مکان ورزشی و اقدام مثبت دولت گذشته باشد مردم که خوب می دانند و عالی می فهمند!

اگر این خدمتگزاران و دلسوزان مردم عنوان بفرمایند که تعطیل شدن این مکان توجیه اقتصادی یا غیره دارد ما مردم کم توقع لنده هم راضی هستیم و تابع مسولان خود نیز می باشیم چرا که دولتمردان خود را از ملت می دانین و نشاط و شادی ورزش شنا را در رودخانه ناهموار مارون ایدنک با ریسک و خط فراوانش تقبل می نماییم .

اما دریغ از یک پاسخ و اطلاع رسانی و احترامی به درخواست مردم و جوانان این شهرستان از طرف مسولان زیربط !

راستی آیا مدیرکل محترم  ورزش و جوانان استان حاضر شد حتی یک بار در نماز جمعه این خطه ی محروم و یا در اجتماع مردم این شهرستان حضور پیدا کنند تا پاسخی به مردم بدهند و یا صدای مردم را بشنوند؟

آیا آن دولت و مسولینی که میلیاردها تومان پول این مملکت را به سنگ و اهن و آجر  تبدیل نموده و زمینی را اشغال کرده اند چه هدفی داشته اند و چرا  آن اهداف محقق نمی شود؟

مدت 7 سال است که از عمر این استخر می گذرد و خیلی از تاسیسات آن  مستهلک شده اما چه کسی نفع برده است دولت یا ملت؟ این پروژه چقدر اشتغال زایی کرده است؟ آیا اگر فعال باشد و حدقل چند نفر جوان بیکار در آن مشغول باشند بهتر از تعطیل شدن آن نیست؟

مسولین امر ورزش چه جوابی دارند و اصولا دنبال چه موضوعی هستند که این خدمت را از مردم گرفتند؟

آیا انتظار درامد زایی دارند؟ آیا با تعطیل شدن، درآمدی محقق می گردد؟

آیا خدمت به خلق و راضی نگهداشتن مردم و شور و نشاط جوانان و پر شدن اوقات فراغت این قشر و اشتغال زایی برای چند جوان در آمد نیست؟

امیدواریم مسولین شهرستان و استان لحظه ای هم که شده به این مهم توجه نموده تصمیمی عاقلانه و دلسوزانه برای جلوگیری از نارضایتی مردم و هدر رفت سرمایه های مملکت اتخاذ نمایند .به امید آن روز.

لطف الله اهنجان از فرهنگیان لنده

منبع:اوای رودکوف

دیدگاه‌ها

حرفشون کاملا درست و منطقیه.. مسئولین باید پاسخگو باشن .. اما... کاش آقای آهنجان همیشه بعنوان منتقد صحبت میکردن.. هم در دولت قبل هم در دوران شهرداری آقای آهنجان
مدیریت=لیاقت و تدبیر کسی که عرضه حل مشکل یه استخر رو نداره حتما لیاقت مدیریت هم نداره.جمع کن برو همون مدارس چند ساعت اضافه کاری بردار .تاسف بر ا خودت و مسولین از فرماندار گرفته تا بقیه پایین دستا
خداروشکر اقای ابسوران نمیخواد یه استخر بسازه.از نیمه دوم سال نود و سه هی میگه 20تومن بدهی اب و گاز داره بزودی درست میشه.جناب اقای ابسواران مدیر خیلی خیلی کار بلد شخصی که بدهی داره کامل شناخته شده هست و یه متهم فراری هم نیست.راحت میشه مشکل رو حل کرد ولی چرا اینکارو نمیکنی الله اعلم...
مدیر محترم و پرکار سایت تحلیل خبری سلام... با تقدیر و تشکر از تلاشهای روز افزون شما که همواره در انعکاس مشکلات شهرستان از بقیه خبرگزاری ها چندی گامی جلوتر بودین تقاضا مندم در وهله ی اول در مورد استخر و موانع پیش روی بازگشای استخر با مدیریت تربیت بدنی یه گزارش تهیه کنین.سپس از اقای ابسواران بخوایین در دوره ی مدیرتشون بجز بی برنامه ای و ایجاد تنش چه کارهای انجام دادن؟سرانه ی ورزشی شهرستان چقد تغییر کرد؟البته اگ شونه خالی نکنه و حاضر به مصاحبه بشه..البته حق داره مصاحبه نکنه منم جاش بودم روم نمیشد چیزی بگم
انتقاد بجاست مسولین جواب بدهندمهم نیست که نگارنده کیه حرف درست و منطقی است
برید استخر سوق رو ببینید و خجالت بکشید ببینید چقدر بهش رسیدگی میشه با وجود اینکه شهرستان!!!!!!!!هم نیست شهرستاااااااااااان لندهههههههههههههه
جناب اقای میری عزیز جواب کامنتها رو بدین.ایا موضوع مصاحبه با مسول تربیت بدنی رو در برنامه کاری دارین یا ن8

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس