آخرین اخبار

31. ارديبهشت 1396 - 22:05
دانستن حق مردم است,خبرلنده,ضعف مسئولان,سهم آبفای روستایی,ماده 7 ,تبصره 3,شرکت آبفای روستایی,شهرستان لنده,اخبار لنده
یادداشت:
دانستن حق مردم است
نویسنده: 
لطف الله آهنین جان
چرا شفاف نیستیم وچرا مشکلات ومعضلات را به مردم نمی گوییم، یکی از موارد عدم صداقت با مردم فیش های آب مصرفی آبفای شهری است که به صورت مبهم وخاموش از جیب ملت برداشت می شود .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، در دولت های مختلف همیشه شعار های زیبای خدمت به مردم ، صداقت با مردم ، خدمت بی منت ، مردم در مصدر امور هستند ، مسئولینی شأنی جز خدمت به مردم ندارند ودر نهایت دانستن حق مردم است وجواب دادن وظیفه مسئولینی است مطرح وبا این عناوین دلخوش کننده وامید آفرین مردم در صحنه های مختلف به عشق امام وانقلاب وظیفه خود را به نحو احسن به انجام رساندند واگر مسئولینی به شعار خودشان خوب عمل می کردند وبه وظیفه پاسخ دادن خود پایبند بودند امروز شاهد آسیب دیدن اعتماد مردم به مسئولین نبودیم وجای تاسف ونهایت نگرانی از این است که مردم ضعف مسئولین را خدای نا خواسته به حساب نظام مقدس جمهوری اسلامی قلمداد نمایند وکار آرایی نظام اسلامی در خدمت به ملت را مقصر دانسته وضعیف تلقی نماید .

چرا شفاف نیستیم وچرا مشکلات ومعضلات را به مردم نمی گوییم، یکی از موارد عدم صداقت با مردم فیش های آب مصرفی آبفای شهری است که به صورت مبهم وخاموش از جیب ملت برداشت می شود .

اگر هر شهروندی به فیش آب مصرفی خود نگاه کند می بیند حدود سه برابر آب مصرفی خود پول پرداخت می نماید.

مردم نمی دانند تبصره 3 ، ماده 7 سهم آبفای روستایی یعنی چه ؟ چرا مردم باید در جریان نباشند وچرا اگر دستگاهی در هزینه هاش گیر کرده جیب مردم را محل ومنبع تامینی اعتبارنشانه بگیرد بدون اینکه مردم بدانند وآن هم آبی که باید در خانه تصفیه شود و هزینه های زیادی صرف تصفیه آن می گردد امید واریم آبفای شهری جواب دهد ونه توجیه نماید ؟

چون دانستنی حق مردم است و...

یادداشت:لطف الله آهنین جان

این پایگاه خبری هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت یا کذب بودن این موضوع ندارد ولی جهت شفافیت هرچه بهتر این موضوع  آماده پذیرش جوابیه شرکت آبفای شهری می باشد.

انتهای پیام/م75

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://t.me/joinchat/AAAAAEGMzGypJ0js3R6rKg
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس