پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

10. دى 1396 - 14:40
یادداشت:
انتخاب شهردارلنده و روی خوش آرامش به شهر
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
چندین ماه است که 100درصد وقت شورای شهر به انتخاب شهردار و چیستی و چرایی و ملاک های انتخاب آن سپری شد که پس از چند ماه کش و قوس فراوان شهردار انتخاب شد و حال جای سئوال اینجا است که آیا روی خوش آرامش به شهر روی خواهد کرد با روی برمی گرداند.

به گزارش خبرلنده، از زمان شروع به کار شورای اسلامی دوره پنجم در شهر لنده یکی از ملاک ها و دغدغه های اصلی تک تک اعضای شورای شهر بحث انتخاب شهردار بود که فلسفه انتخابی شهردار برای این شهر خودش قصه مفصلی دارد که در مجال حوصله شما خواننده گرامی نیست.

حال پس از کش و قوس های فراوان، چالش ها و رویش های بی شمار در روند انتخاب شهردار بالاخره شهردار لنده انتخاب شد که جدای از هرگونه مسئله سیاسی، خطی، باندی و طایفه گرایانه و به واسطه مشکلات بی شمار حوزه های مختلف شهری این انتخاب را به فال نیک باید بگیریم تا بلکه هرچه سریعتر این فرصت سوزی های عقب افتاده جبران شود.

به هرحال شهردار لنده انتخاب شد و این یعنی آغاز راهی جدید برای خروج از چالش ها و حرکت در مسیر توسعه های نوین شهری که برای جبران این عقب افتادگی ها همه باید شهردار و اعضای شورای شهر را یاری کنیم تا ضمن جبران فرصت های از دست رفته به سمت توسعه شهری نوین حرکت کنیم.

البته امیدواریم انتخاب شهردار باعث بازگشت آرامش روحی وروانی و همچنین آغاز عملیات گسترده خدمت رسانی به مردم فارغ از مسائل سیاسی، طایفه گرایانه، خط وباند بازی و سایر مسائل صورت گیرد تا مردم شمیم خدمت شهردار و شورای اسلامی شهرلنده را پس از چالش های فراوان با رویش جوانه های امید در دل مردم شاهد باشیم.

پس بیایید همه دست به دست هم دهیم و شهردار وشورای اسلامی شهر را در جهت رسیدن به شهری بدون حاشیه و زیبا یاری کنیم.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس