آخرین اخبار

پربازدیدها

16. دى 1396 - 15:17
اعضای محترم هییت دولت,مسولین جمهوری اسلامی و آقازاده ها,مردم از بازی اصول و اصلاحتان خسته اند!

به گزارش خبرلنده به نقل از پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ میر مالک ربانی نژاد در یادداشتی نسبت به اوضاع کشور نوشت: اتفاقات روزهای گذشته که در پی اعتراض مردم نسبت به وضعیت معیشت خود و شرایط حاد اقتصادی در کشور صورت گرفت با دخالت عده ای از افراد مغرض نتیجه عکس داد!

امریکا که بدنبال عذر و بهانه ای بود تا جمهوری اسلامی را تحت فشار قرار دهد، با وجود شعارهای ساختار شکنانه ای که عده ای منافق، در تجمع اعتراضیِ اقتصادی و معیشتی مردم، سر دادند آنان را ترغیب به تشدید تحریم های اقتصادی کرد!

حال که فتنه خاتمه پیدا کرد و این بار نیز نقشه های سلطنت طلبان نقش بر آب شد، به نَفس اعتراضات مردم و مشکلاتشان توجه کنیم...

 شاید خنده دار باشد اعتراض مردم به صرف گران شدن "تخم مرغ"، ولی ریز که بنگریم اشکمان در می آید!

یقین دارم که اگر مواد اولیه تولید "فلافل"و در پی آن ساندویچ این غذای پر طرفدار افزایش قیمت تصاعدی بسان تخم مرغ داشته باشد، اعتراضاتی را، به مراتب گسترده تر بدنبال خواهد داشت.

مرفهی که سفره ناهارش از صبحانه رنگین تر و شامش از ناهار پر رنگ و لعاب تر باشد,به یقین حال کسانی را که طعامشان در تمام طول روز "تخم مرغ"است و فقط شکل طبخش را متفاوت میکنند را نمی فهمید!

رئیس جمهور، وزیر و نماینده مجلسی که ساکن نیاوران، فرمانیه، تجریش، ولنجک و لواسان باشد و صبحانه عسل دماوند میل کند و گردوی تویسرکان، پنیر لیقوان تبریز و مربای انجیر و توت فرنگی فلان برند، کجا تخم مرغ هوس می کند، که دلش به حال مستضعفی بسوزد که مزد یک روز کارش، شانه ای تخم مرغ نمی ارزد!

مسؤلی که در خوش آب و هوا ترین منطقه تهران و در همسایگی محمدرضا شاه مخلوع و ملعون (کاخ سعدآباد_دربند_شمیرانات) سکنا دارد و فرزندش فست فود می خورد از آنهایی که انتهایش مزین به "اُف"باشد (بیف استراگانف) کجا هوس "فلافل"می کند که بفهمد کارگری که از شفق تا ظهر چاه می کند و ناهارش فلافل است، گرانی آن چقدر از برنامه ریزی ماهیانه اش را بهم میریزد!

مردمی که 98 درصدشان به جمهوری اسلامی رای دادند و بر این باور بودند که انقلاب، انقلاب مستضعفین است و بس...

_چگونه وقتی یادگار، یادگار، یادگار امامش آیفون ایکس می خرد ده میلیون، می توانند اعتراض نکند و به انقلاب پایبند باشند!

_چگونه وقتی وزیر بهداشتش ماشین میلیاردی سوار می شود و مردم عاجز از تامین هزینه درمانشان هستند، معترض نباشند؟!

_چگونه وقتی با مدارک عالی تحصیلی قانع می شوند به کار در یک تولیدی لباس و فرزند وزیرآموزش و پرورشش از ایتالیا سیسمونی نوزاد وارد می کند و بیکارشان می کند، معترض نباشند!

اعضای محترم هییت دولت، مسولین جمهوری اسلامی و آقازاده ها، مردم از بازی اصول و اصلاحتان خسته اند!

_مردم از مقایسه ژن هایشان با ژن مرغوب شما خسته شده اند!

_مردم از قیاس (iq) شما با خودشان خسته اند!

_مردم از فخر فروشی فرزندانتان به فرزند خویش خسته شده اند!

اعتراضات بحقی که بواسطه عده ای تبدیل به خوراک برای بیگانگان شد، فراموش نکنید.

اعتراضات اخیر این مردم، زخم کهنه ای بود که سر باز کرد، بفکر ملت باشید و نگذارید انقلابی که پرچمش با افتادن جوانان زیادی بالا رفت بواسطه عده ای بیگانه با نظام، و به بهانه اعتراضات اقتصادی پایین کشیده شود!

انتهای پیام

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس