پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

18. دى 1396 - 16:27
کاش شهردار شهرم در خیابان های توقف ممنوع، حمل با چرثقیل و چمن های خشک و زرد شده شهر و میادین خالی از آب گذری داشت تا رقصدین بی آبی را در فواره های سرشار از تهی میادین شهر می دید.

به گزارش خبرلنده، سید احمد کفائی نژاد با ارسالی یادداشتی در خصوص مشکلات شهر یاسوج نوشت:حرفی با مسئولان وکارکنان شهرداری شهرم یاسوج.

شهردارو کارکنان شهرداری

سلام علیکم

 حرفهایم تنها اما و اگر هایی هست که اینجانب به فرزند ارشدم که حدود هشت سالش هست جواب داده ام  و اینک خواستار جواب گرفتن از شما مسئولان محترم می باشیم ان شاالله که خدواند یاری گر دستان پرتوان شما عزیزان در زیبا سازی شهرم یاسوج باشم.

 

 در هفته گذشته به یکی از شهرهای همجوار (شهرکرد) سفر کردم و از لحظه ورود به این شهر فرزندم مرا سوال پیچ کرد که واقعا تلنگری به ذهن خسته من خورد تا سوال هایم را با شهردار مطرح کنم.

 

 شهردار محترم: آیا تاکنون در شب در یاسوج گشت زدی؟ آیا نور کافی در پارک  وسط بلوار منتهی به پل بشار وجود دارد؟ آیا امکانات روز و بدون هزینه در پارک های یاسوج وجود دارد؟ آیا از جلوی اورژانس قدیم رد شده ای و ببینی در وسط شهر سبزها زرد شده اند؟

 

آیا سرویس بهداشتی کافی و منظم با امکانات ابتدایی در شهر وجود دارد؟ آیا چاره ای اندیشده ای که فرزند خردسال بنده بتواند اوقات فراغتش را در پارکهای شهرم خوش بگذراند؟ چرا در فلکه امام حسین(ع) استانداری سابق که این همه هزینه شد فواره های آب با تابیدن نور  فعال نیست که زیبایی خاصی به شهر می بخشد تا فرزندان خردسال این شهر خاطره خوبی از این دوران  و این شهر با خود برای آیندشان داشته باشند.

 

چرا در فلکه سنگی(معلم) آب فوران نمی کند تا رقص آب بر روی سنگها چشم هر رهگذری را به خود جلب کند؟ کدام قسمت از این شهر را سراغ داری تا برای یک استراحت خوب بدون هیچ استرس حمل خودرو با جرثقیل بنشینم؟

 

 کجای این شهر پارکینگ مهیا کرده اید که پارکینگ توقف ممنوع شما فعال تراست؟ می گوید مشکل پارکینگ در شهر دارید؟ مشکل از من شهروند نیست مشکل از شما مسئول محترم هست.

 

 اما من شهروند باید تاوان عدم کارایی مسئولان را بدهم. چرا که تا بخواهیم در هرکجای این شهر پارک کنم جرثقیل منتظر غفلت من است.

 

 امان از بی کار آمدی.... اما مسئول محترمی که بهانه نبود آب هست برای فواره های فلکه های شهرم، راهکار این هست که چند تانکر آب داخل حوزچه ها خالی کنید و پمپاژ کنید  خیالی نیست من فرزندم را به شهر هایی میبرم که آب هوایشان بهتراز ما امکاناتشان بهتراز ما و زیبایی شهرشان برای ما تازگی دارد چرا که خروجی و ورودی شهرم حاشیه زیاد دارد و چشم اندازی نامتعارف.

 

و در آخر چرا هایی که فرزندم پرسید...

بابا چرا آبشار نداریم؟

 بابا چرا از این بازی ها نداریم؟

 بابا چرا همه جا پولی هست؟

 بابا چرا آب رنگی نداریم؟

و چرا هایی که بی جواب مانده....

انتهای پیام

دیدگاه‌ها

البته این مطالب خیلی مهمه ولی کاش هیچوقت بخاطر تاخیر پرداخت حقوق توسط شهرداری شرمنده خانواده نباشیم . مسئولان بی کفایت نابود گردند

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس