پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

19. دى 1396 - 17:05
یادداشت:
حکایت تلخ بیکاری جوانان شهر لنده بی خیالی مسئولان
نویسنده: 
امیررضا نعمتی پور
امروزه همه مسئولان به خوبی می دانند که مهمترین سرمایه این کشور همین جوانانی هستند که هنوز بعد از 37 سال از انقلاب برنامه ریزی می کنند و هیچ خروجی از آن بیرون نمی آید و بی برنامگی مسئولان شهرستان لنده بر جوانان گواه این ادعا است.

به گزارش خبرلنده؛ امیررضا نعمتی پور خطاب به مسئولان در قالب یادداشی گلایه مندی خود را از وعده های مسئولان بیان داشت.

باهزاران آرزوی دیگران پابه این دنیا گذاشتم هرسال بزرگ و بزرگتر می شدم یه سال دوسال سه سال همین جور گذشت و گذشت تا به سن 17 سالگی رسیدم  و مرا جوان خواندند جوانی پراز غرور و احساس و سرشار از تونایی و ایده، که همین توانایی ها و ایده ها باعث شده که خداوند ما انسان ها را از بقیه جانداران متمایز کند.

اما چه فایده  وقتی قدر این ایده ها را ندانند و در شهری که در محرومیت  باشد زندگی کنیم.

شهری متمدن و فرهنگی شهری زیبا، شهری که تنها یک مسیر درست و حسابی برای ورود و خروج دارد،  شهری که وقتی قصد ورود به آن را داری بر روی تابلو نوشته شده است به لنده شهر فرهنگ و هنر خوش آمدید.

شهری که حدود دوسال است  هیچگونه مسابقات رسمی فوتبال و والیبال و ...  چه در رده سنی بزرگسالان و چه در رده جوانان و ... برگزار نشده است

این ها همه درحالی است که *فوتبال * و والیبال و کشتی شهرستان در مقطع استانی کمی پیش تر حال و هوای بهتری داشت و به گونه ای بود که  موجب سرافرازی شهرستان می شدند، اما حالا حتی در سطح شهرستان هم خبری از برگزاری مسابقات رسمی نیست.

حال هوای این روزهای  وزرش در شهرستان لنده درحال رفتن به سوی تاریکی و خاموشی می باشد  و در این مسئله  به ضرر هیچکس جز نوجوانان و جوانانی همچون ما  که  با هزار آرزو و رویا که در سر خود می پرورانیم  نیست .

حال همه این ها به کنار اگر مسابقات ورزشی را برگزار نمی کنند،  نکنند  ولی چرا زمین چمن مصنوئی که چندید سال است کلنگ آن را زده اند  وتا مراحلی آن را پیش برده اند را حدود به یکسال و نیم است رها کرده اند !!؟

اما با وجود محرومیت ها و  و بی توجهی مسئولین  و نهادها شهری متمدن و فرهنگی و دارای تاریخچه طولانی، شهری که محرومیت ها باعث نشده است از زیبایی های خدادادی اش کم شود  اما بی توجهی نسبت به مکان های گردشگری و تفریحی سبب شده است که مردم درروز های تعطیل برای گردش و تفریح  به خارج از لنده مسافرت کنند .

همه این ها به کنار عدم سازماندهی و رسیدگی درخصوص  مکان های زیارتی همچون امامزاده عماداالدین ولی ،امامزاده ابراهیم عباس(ع) ، امامزاده زره برد ، امامزاده صاحب الرضا ،امامزاده زبیده خاتون ، امامزاده عبداله ،امامزاده شهسوار و امامزاده احمد...  موجب شده است تا شهرستان ما از نظر همه چیز از بقیه شهرستان های استان و کشور عقب باشد.

حال با وجود این همه  چیز که عرض کردم آیا کسی وجود دارد بگوید دلیل این همه بی توجهی به شهرستان چیست؟

آقای عدل هاشمی  که شما را  زمان انتخابات سردار سازندگی خواندند از زمانی که شما راهی بهارستان شده اید می توانید بگویید چه کار های برای پیشرفت در این امور و ...  در شهرستان لنده انجام داده اید؟

آقای فاضلی حدود یکماه و نیم از قولی که درمورد برگزاری در بیست روز آینده مسابقات شهرستان داده ای گذشته اما هیچ مسابقه ای برگزار نشده، پس چی شد چرا برگزار مسابقات برگزار نشدن؟

 آقای فرماندار آیا شما کاری  در این امور انجام داده اید؟

حالا بعضی ها هم میگویند این مواردی که گفتم چه ربطی به نوجوانان و جوانان دارد  اما اگر مکان گردشگری و ورزش و مکان زیارتی و ...  وجود نداشته باشند ما جوانان اوقات فراغت خود را چگونه سپری کنیم چگونه از تونایی ها و ایده هایمان استفاده کنیم.

 واگر جوانانی مانند من این موارد را ذکر نکنند که مسئولین کاری انجام نمی دهند.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس