آخرین اخبار

پربازدیدها

6. بهمن 1396 - 15:29
دهبانی پور به جرات یکی از قوی ترین مدیران فرهنگ و ارشاد سالیان اخیر استان بوده است که توانسته با نگاهی معتدل و فراجناحی به حوزه کاری خود متمرکز شود. شایسته نیست فردیکه تا کنون توانسته رضایت بسیاری از صاحبان قلم را جلب کرده به راحتی کنار گذاشته شود. آیا منطقی است که نظر هنرمندان در این خصوص دیده نشود؟

به گزارش خبرلنده،احمد ذکی نژاد - دیر بازی است که زمزمه هایی مبنی بر جایگزینی فرد دیگری برای تصدی اداره فرهنگ و ارشاد استان وجود دارد. گزینه ای که شاید موفقیت چندانی در این حوزه نداشته است و تاکنون سوابق قابل طرحی در این خصوص ارایه نداده است.

 

دهبانی پور به جرات یکی از قوی ترین مدیران فرهنگ و ارشاد سالیان اخیر استان بوده است که توانسته با نگاهی معتدل و فراجناحی به حوزه کاری خود متمرکز شود.

 

شایسته نیست فردیکه تا کنون توانسته رضایت بسیاری از صاحبان قلم را جلب کرده به راحتی کنار گذاشته شود. آیا منطقی است که نظر هنرمندان در این خصوص دیده نشود؟

 

اگر واقعا برخی از این زمزمه ها در خصوص انتصاب گزینه جدید برای اداره فرهنگ و ارشاد استان واقعیت داشته باشد، به نظر می رسد احمدی با بسیاری از شعارهای خود فاصله گرفته است!

 

میدان بازی که برخی از نمایندگان استان سعی دارند کاپیتان آن باشند نمی بایست به این سادگی توسط احمدی داوری شود. اگر رسانه های استان که خود جمعی از خانواده بزرگ اداره فرهنگ و ارشاد هستند بخواهند این چنین سکوتی را در این مسئله اختیار کنند به سادگی به رکودی که بر این اداره در حال حاکم شدن است تصدیق رانده اند.

 

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس