پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

24. بهمن 1396 - 8:54
بگذار از فراغ و ناله ها بنویسم که این دلنوشته را تقدیم می کنم به عزیرانی که درغم از دست دادن کاروان زائرین گچساران که عازم حرم مطهر امام رضا (ع) بودند و حرم ندیده به لقا الله پیوستند.

به گزارش خبرلنده، مهدی کریمی ، در یادداشتی درگذشت تعدادی از هم استانی های عزیزمان را که زائر اولی حرم آقا علی بن موسی الرضا(ع) بودند را تسلیت گفت و این نوشته را تقدیم روح بلند این مسافران کرد.

عجب رسمیه رسم زمونه ..واقعا

زمانه رسم زیبایی دارد گاهی برای عده ای شادی می آفریند که آنقدر غرق در آن میشوند که نمیدانند دلیلش چیست مانند روزی که خانواده های گچسارانی برای زیارت حرم امام غریب دعوت شده اند ،عده ای که شاید بضاعت کافی برای زیارت نداشتند اما حالا طلبیده شده اند که آنها هم روزی زائر امام رضا (ع) باشند تا بی نصیب از دیدار این امام غریب ترک دنیا نکنند اما چه میدانستند که قصه ی این دنیا قصه ی برگ و خزون میباشد که به دیدار امام غریبی بروند و خود در غربت چشم از این جهان ببندند.آری رسم زمونه همین هست .

شاید تصور نمیکردند آن همه شور و شعف که برای زیارت دارند ناگهان  به آه و ناله ای که نیمه شب در صحرا و در سرمای پر سوز آن  و دور از خانواده و فامیل تبدیل شود.نمیدانم فرزندان این خانواده ها حالا برای تبریک زیارت  یا تسلیت و غم از دست دادن عزیزانشان که شبی سنگین را همراه با آن حادثه دلخراش دیده اند چگونه میروند .ناراحت و اندوهگینم برای بچه های کوچکی که منتظر هدیه های مادران و مادربزرگ های خود هستند که قبل از سفر به آنها قول دادند اما حالا خبر ناگوار از دست دادن آنها برایشان هدیه ای ناخوش رسانه های خبری  بود.

میرن آدما از اونا فقط خاطره هاشون به جا میمونه،اری این شد حکایت کاروانی خوش قلب که برای زیارت امامشان طلبیده شده اند اما فقط خاطره ی تلخ تصادف آنها در خاطره ها برای همیشه میماند.

نه صدای شما عزیزان می آید
نه صدای قلبم من اندوهگین در غم شما
شما چه عاشقانه مرده اید  !

روحشان شاد و قرین رحمت الهی.

 

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس