پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

21. فروردين 1397 - 7:29
پایتخت طبیعت,خبرلنده,شهریاسوج,گیت های ایست و بازرسی,اخبار لنده,دردسرهای شهروندان,نهستن مقدم,ورودی شهر,گلایه مردم,چاره جویی,سیدمهدی خرمی
قابل توجه شهردار پایتخت طبیعت ایران:
ورودی پایتخت طبیعت یا گیت ایست بازرسی بندر ؟؟
نویسنده: 
سیدمهدی خرمی
پایتخت طبیعت ایران با جاذبه های بکر و دیدنی خود را به عنوان شمالی در جنوب معرفی کرد ولی تا رسیدن به توسعه پایدار گویی فاصله های بسیار دارد.

به گزارش خبرلنده، سید مهدی خرمی در یادداشتی خطاب به شهردار و اعضای شورای شهر یاسوج نوشت:

پایتخت طبیعت ایران با جاذبه های بکر و دیدنی خود را به عنوان شمالی در جنوب معرفی کرد بر همین اساس در همه فصول پذیرای مهمانهای زیادی از سراسر کشور می باشد .

در این بین ورودی شهرما زیبنده ی پایتخت طبیعت ایران نیست چرا که باعث دردسرهای زیادی برای شهروندان سررودی و میهمانهای عزیز می گردد تا جای که ورودی شهرم به مثابه گیت های ایست بازرسی بنادر کشور می باشد که وظیفه بازرسی تک به تک ماشین ها و کامیون ها می باشد.

اما در اینجا روی سخنم با جناب مهندس نستهن مقدم است بسیار خرسند شدیم که کسی سکان شهرم را بدست گرفت که از نزدیک با ورودی شهرم و مشکلات ایجاد شده که شهرم را همانند دژی کرده است که ورود و خروج از آن طبق قانون و قاعده های خاصی است .

مایه شرمساری است برای شهری با تمام جغرافیایی شهری که ورودی آن کمتر از ۵متر باشد .

در ایام نوروز تلنگر خوبی زده شد که چشمان خواب آلود مسئولین را برای فصل گرم پیش رو بیشتر باز کند تا شاید چاره ای بیندیشند برای مهندسی شهرم !

جناب مهندس مقدم، نیک می دانم تمام دغدغه شما شهری آرمانی برای پایتخت طبیعت ایران است ولی قبل از هرکاری با اولویت کاری نسبت به این رفع مشکل حاد گام بردارید تا بتوانیم با روی خوش و به رسم مهمانوازی در خور قوم مهمانواز لر پذیرای مسافران گرامی باشیم.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس