پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

2. بهمن 1397 - 17:48
تناقض گویی مدعیان حقوق بشری:
مرضیه هاشمی تنها نیست/برخورد کشور مدعی حقوق بشر با خبرنگارpress Tv
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
برخورد های صلبی و گاهاً خشونت آمیز با برخی خبرنگاران در سراسر جهان باعث شده است تا روز به روز بر مظلومیت این قشر در سراسر جهان افزوده شود که نمونه روشن این همه بد رفتاری با خبرنگاران منتقد را می توان در قتل خبرنگار عربستانی در ترکیه مشاهده کرد.

به گزارش خبرلنده، امروزه رسانه به عنوان یکی از مهمترین و مقتدرترین ابزار در جهت رشد و پویایی جوامع مختلف بشر محسوب می شود که چکیده زائیده ذهن خلاق خبرنگارانی است که شبانه روز در جهت اعتلای آگاهی مردم در سراسر جهان در تلاش هستند.

قتل خبرنگار عربستانی در ترکیه چندین ماه به عنوان تیتر یک خبرهای جهان مطرح شده بود و غول های رسانه نیز بر افشای جنایات رژیم سعودی در قتل عمد خاشفچی نیز چنان برای همه جهانیان مشهود شده بود که ردپای سران ارشد این رژیم را در قتل مستقیم این خبرنگار عربستانی می توان به وضوح یافت.

 

حال کسانی که روزگاری ادعای دفاع از حقوق بشر را داشته اند به روشنی آفتاب سوزان عربستان چنان نقادان این رژیم را به مسلخ می کشند که حتی مجالی برای دفاع به آنان نمی دهند و یا کشورهای اروپایی که تا کنون شاهد دستگری و زندانی کردن هزاران خبرنگار در این کشورهای به اصطلاح مدعی حقوق بشری می توان یافت که تنها برای بیان عقیده خود راهی زندان شده اند.

 

در تازه ترین رفتار امریکایی ها که همواره ایران را به بهانه های مختلف به نقض حقوق بشر محکوم می کنند مرضیه هاشمی خبرنگار شبکه press Tv  را در هنگام ورود به خاک این کشور بازداشت و سریعاً روانه زندان می کنند که این نمونه ای روشن از نادیده گرفتن حقوق بشر در کشوری است که خود را دایه دار حقوق بشر در جهان می داند.

 

دستگیری این بانوی خبرنگار از سوی امریکایی ها یکی از مهمترین خبرهایی است که در سراسر جهان از بازتاب کمتری برخوردار است چرا که مرضیه هاشمی همانند خیلی از پروژه ها و سناریو سازی های امریکایی ها از غول های رسانه ای و هم پیمانانشان به جهان مخابره نمی شود چرا که آنان شریکان دزدند و رفقای قافله سالار و در مواقعی که باید سکوت کنند فریاد می زنند و زمانی که باید فریاد کنند سکوت می کنند.

 

حال باید خوب دانست که آواز دهل زه دور خوش است و کسانی که مدعی بهشت برین در امریکا هستند و خوب بدانند که مرضیه هاشمی ها در بهشت زائیده ذهن آنان در جهنم به سر می برد.
 

سیداسماعیل میری/خبرنگار و کارشناس رسانه

انتهای پیام/

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس