آخرین اخبار

17. خرداد 1400 - 10:54
یادداشت:
رفع مشکلات معیشتی و تحول اقتصادی رمز موفقیت در مناظره ها
نویسنده: 
زینب جعفری فعال رسانه ای
یکی از راه های موفق در کسب آرا مردم در شرایط کنونی داشتن برنامه های جامع و راهبردی برای رفع مشکلات معیشتی مردم و اقتصاد کشور است.

به گزارش خبرلنده، زینب جعفری از فعالان رسانه ای استان کهگیلویه وبویراحمد در یادداشتی نوشت:انتخابات یکی از ارکان مهم جامعه است که برای رسیدن به پیشرفت و توسعه فراگیر جامعه همه باید در این مارتن بزرگ مشارکت حداکثری داشته باشند.

توسعه روز افزون کشور تنها با انتخاب درست و رای دادن به افراد توانمندی های مدیریتی و تخصصی قابلیت اجرایی پیدا می کند و برای تحقق این امر علاوه بر معرفی افراد توانمند بهترین راه برگزاری مناظرات بین کاندیدای ریاست جمهور به دور از هرگونه بد اخلاقی است.

رشد علمی و افزایش سطح اگاهی مردم در شهرها و روستاها به برکت انقلاب اسلامی امروز در بالاترین سطح ممکن قرار گرفته است که در کمتر خانه ای هست که حداقل یک و یا دو جوان تحصیل کرده با مدرک کارشناسی و یا کارشناسی ارشد وجود نداشته باشد و در کنار این همه علم اندوزی متاسفانه برخی ها هنوز بیکارند و در مشاغل آزاد و یا کارگری در شهرهای مختلف مشغول هستند.

توجه به رفع مشکلات جوانان و بیکاری و ازدواج جوانان از مهمترین فاکتورهایی است که کاندیدای ریاست جمهوری در مناظرات دور اول کمتر به آن توجه داشته اند که انتظار داریم امروز به طور جد نسبت به ارائه برنامه های خود در خصوص مشکلات بیکاری، جوانان، ازدواج، اشتغالزایی و توجه به ظرفیت های تولیدی برنامه های خویش را به دور از سنگ پرانی به همدیگر ارائه کنند .

برگزاری مناظره ها همان طوری اینستاگرام سایت رهبر انقلاب با نقل سخنی از ایشان در پستی نوشت: هر وقتی نامزدها در مناظرات تلویزیونی روش اهانت و توهین و تهمت و تخریب طرف مقابل و ترساندن مردم از رقیب را دنبال کردند، کشور به نحوی ضرر کرد.

بنا بر این توصیه موکد رهبری انقلاب امیدواریم رویه امروز مناظرات به گونه ای باشد که کاندیدای محترم به ارائه برنامه های خود برای رفع مشکلات کشور و توجه بیشتر به معیشت مردم باشد تا سنگ پرانی به سوابق و چهره های شاخص در این مناظرات که هیچ گرهی از گره های جامعه را گره گشایی نخواهد کرد.

آنچه مورد انتظار آحاد مختلف مردم در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری است بحث رفع مشکلات معیشتی مردم، حفظ روحیه جهادی برای حضور میدانی در کنارمردم، دفاع از ارزش ها و آرامان های انقلاب، برخورد قاطع با فساد و فساد ستیزی در جامعه، توجه ویژه به تولید و اشتغالزایی و رفع بیکاری و توسعه مناطق محروم و توجه ویژه به حق و حقوق محرومان از فاکتور ها و شاخص های است که امروز مردم به دنبال آن در کاندیدای سیزدهمین دوره ریاست جمهوری هستند.

به امید انتخاب ناجی وضع معیشت مردم در خرداد ماه1400

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675