آخرین اخبار

13. مرداد 1400 - 16:03
یکی از مهم ترین اقداماتی که باید در شورای اسلامی به آن توجه ویژه ای به سبب اعتماد مردم به تک تک اعضای شورای شهر کرد بحث بازگو کردن مصوبات و تصمیمات شورا برای مردم است.

به گزارش خبرلنده،سید اسماعیل میری از فعالان رسانه‌ای در کهگیلویه وبویراحمد در یادداشتی نوشت: کم کم به آغاز شروع به کار منتخبین مردم در شورای شهر در دوره ششم می‌رسیم که باتوجه به وعده‌های انتخاباتی منتخبین‌امیدواریم روند شفافیت و اطلاع‌رسانی در خصوص مصوبات و تصمیمات شورای شهر به دور از حواشی به اطلاع مردم برسد.

بدون شک اطلاع‌رسانی و شفافیت بخشی در خصوص تصمیمات و مصوبات قابل انتشار شورای شهر می‌تواند علاوه بر اعتماد بخشی به مردم راهبردی برای بیان خدمات صورت گرفته با آگاهی بخشی باشد.

مصوبات پشت درب‌های بسته و ناتوانی در بیان خدمات و تصمیمات شورای شهر و شهرداری یکی از چالش‌های مهمی که متاسفانه در ادوار گذشته به وضوح دیده شده است که‌امیدواریم در دوره جدید این مهم بر طرف شود.

نقش شورای شهر در انتخاب شهردار یکی دیگر از آزمون‌های بزرگ پیش روی شورای شهر است که قطعا شفافیت در این حوزه می‌تواند اعتماد عمومی مردم نسبت به منتخبین خویش را مستحکم‌تر از گذشته کند.

انتخبا شهرداری کارآزمون، متخصص و متعهد با روحیه جهادی می‌تواند مسیر چندین ساله توسعه شهری را در کمترین زمان ممکن و به دور از حواشی برساند که این مهم از مهمترین مطالبات مردم از منتخبین خود در شورای شهر است که‌امیدواریم اعضای شورای شهر در دوره ششم به آن جامه عمل بپوشانند.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675