پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

17. شهريور 1400 - 15:54
تزریق امید در شرایط کنونی کشور در همه ارکان و سطوح مختلف کشور یک امر مهم و ضروری است که دولت و حاکمیت با القا این تفکر می توانند بخش اعظمی از مشکلات را یکی پس از دیگری رفع کنند.

به گزارش خبرلنده،زینب جعفری از فعالان حوزه رسانه در یادداشتی نوشت: امید موتورمحرک جامعه برای حرکت به سمت تحول خواهی در کشور است که اگر این مهم به درستی در بطن جامعه حکم فرما شود شاهد تحولات اساسی در ذهن و باور خسته مردم از القا یاس و ناامیدی مدیران و دولت مردانی بود که تنها شعارشان ما نمی توانیم و تحریم ها دست ما را بسته است خواهیم بود.

جالب است که در بدترین شرایط همیشه رهبر معظم انقلاب امیدواری را، مایه پیشرفت کشور می دانند و تاکید می کنند القای ناامیدی برای کند کردن حرکت کشور، گناهی بزرگ است.

بدون شک مشکلات و تحریم ها به خصوص هجوم بی رحمانه بیماری منحوس کرونا از دلایل عمده نا امیدی است ولی این تزفکری در برخی از مسولان عامل برای عقب ماندگی از حرکت در مسیر توسعه کشور است که در این سال ها به خوبی شاهد این القا یاس و نا امیدی در کشور بودیم.

دولت جدید آیت الله رئیسی در تمام ابعاد بعد از مشخص شدن وزیران خود با القا امید و امید آفرینی در بخش های مختلف کشور باعث شده است تا این موج به لایه های زیرین جامعه نیز تزریق شود.

تزریق امید در شرایط کنونی کشور در همه ارکان و سطوح مختلف کشور یک امر مهم و ضروری است که دولت و حاکمیت با القا این تفکر می توانند بخش اعظمی از مشکلات را یکی پس از دیگری رفع کنند.

القا امیدآفرینی به جامعه عامل مهمی در اعتماد به حاکمیت است که اگر این رویه از سوی مسولان همراه با اقدام و عمل به درستی صورت گیرد می توانیم شاهد یک جهش در مسیر موفقیت داشته باشیم.

در چندماه گذشته به خوبی شاهد القا امیدآفرینی از سوی رئیس جمهور و وزرا و مسولان برای کاهش التهابات روحی و روانی جامعه هستیم و همین حضور سرزده وزرا در بین مردم  و بازدید رئیس جمهور از بیمارستان ها و شهرهای کشور موجی از امیدآفرینی را در کشور ایجاد کرده است و باعث اعتماد دوباره به مسولان شده است.

مشارکت اجتماعی اقشار مختلف مردم می تواند در اجرای امیدآفرینی در کشور نقش مهمی داشته باشد که امیدواریم این همدلی و همزبانی در مسیر توسعه فراگیر قرارگیرد.

بدون شک اجرایی کردن رهنمود های مقام معظم رهبری در حوزه امیدآفرینی در کشور می تواند برگ زرینی در مسیر تعالی و پیشرفت کشور و چندین برابر کردن اعتماد عمومی به مدیران و مسولان شود که باتوجه به تحرکات این چند هفته می توان به خوبی شاهد فراگیر شدن این موج در کشور باشیم.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675