آخرین اخبار

شهرستان لنده يكي از  قدیمی‌ترین مرکز شهرنشینی کهگیلویه و بویراحمد مي باشد كه دارای جاذبه‌های گردشگری فراوانی بوده که در فاصله 200 کیلومتری ياسوج مركز استان كهگيلويه و بوير احمد واقع شده است.

شهرستان لنده به مرکزیت شهر لنده در این استان جزء اولین‌هاست و باید به احداث نخستین مدرسه استان(مدرسه اردیبهشت)، نخستین هنگ ژاندارمری، نخستين حسينه و مسجد استان، نخستین مرکز ثبت احوال، ثبت نخستین شناسنامه استان در سال ۱۳۰۹ و نخستین مرکز شهرنشینی در استان اشاره کرد که این امر خود گویای قدمت و وسعت این شهرستان است.

پايگاه خبري تحليلي خبر لنده ، با هدف اطلاع رسانی سریع و شفاف و با شعار صراحت در کلام حق هر ایرانی در شهرويور ماه سال 1391 پا به عرصه ی رسانه نهاد.

این رسانه مردمی که به عنوان يكي از سايت هاي مرجع خبري و بعنوان نخستین پایگاه خبری تحلیلی خاص شهرستان لنده فعالیت خود را آغاز نموده، در حوزه ی مختلف خبری روزانه خبرهای تحلیلی ، گزارشی ، انتقادی و گفتگو بر روی خروجی خود منتشر می نماید.

از آنجا که این پایگاه کاملا مردمی بوده و وابستگی به هیچ گروه سیاسی و جناحی نمی باشد، سعی و تلاش خود را برای انتشار اخباری کاملا شفاف و  به دور از هرگونه موضع گیری های شخصی و گروهی در نظر گرفته است، اين رسالت را به دوش گرفته تا صداي مردم را به مسئولان و خدمات نظام مقدس جمهوري اسلامي را به سمع و نظر مردم برساند.

همكاران ما در این پایگاه بسيار خرسند وخوشحال خواهند شد تا از طریق قسمت تماس با ما ، اطلاعات و سوژه های خبری مردم عزیز و مخاطبین گرامی را برای استفاده و اطلاع رسانی داشته باشد.

 پايگاه خبري تحليلي خبر لنده قصد دارد با نگاهي كاملاً حرفه اي تمامي اخبار و رويدادهاي مهم شهرستان لنده را در بخش هاي گوناگون پوشش دهد و از انتقادات و پيشنهادات سازنده شما مخاطب گرامي نهايت استفاده را خواهيم كرد.

 

                                                            مديريت پايگاه خبري تحليلي خبر لنده

 

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675