نمایش 1 - 10 از 1584
به مناسبت هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی صورت گرفت:
زنگ مهر و مقاومت به مناسبت آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس امروز و با حضور مسئولان شهرستانی و استانی درمدارس لنده نواخته شد.
باشروع سال تحصیلی صورت گرفت:
همزمان شروع سال تحصیلی جدید، جشن شکوفه ها در مدارس ابتدایی پسرانه و دخترانه شهرستان لنده برگزار شد.
همزمان با سراسر کشور صورت گرفت:
همزمان با31شهریور آغاز هفته دفاع مقدس رژه نیروهای مسلح در شهرستان لنده با حضور نیروهای نظامی، انتظامی، سپاه و بسیج برگزار شد.
با حضور مردم و مسئولان برگزارشد:
تعزیه بزرگ شهرستان لنده همه ساله با حضور مسئولان و اقشار مختلف مردم در پشت مسجد امام حسن مجتبی(ع) در حالی برگزار شد که امسال نیز118سال از اولین اجرای خود را پشت سرگذاشت.
هم ناله با کاروان اسرای کربلا صورت گرفت:
آیین شام غریبان شهدای کربلا ، خاندان و اهل بیت امام حسین (ع) و یاران باوفایش شب گذشته در مناطق مختلف شهرستان لنده برگزار شد.
با حضور خیل عظیم عاشقان نهضت عاشورا برگزارشد:
مراسم عزاداری شب عاشورای حسینی با حضور هزاران نفری مردم دلداده لنده به اهل بیت علیهم‌السلام در حسینیه ها و تکایای این شهر برگزار شد.
همزمان با تاسوعای حسینی برگزارشد:
تعزیه شهادت حضرت علی اکبر(ع) با حضور عاشقان اباعبدالله الحسین(ع) توسط گروه تعزیه حُر در جلوی مصلی نماز جمعه شهرستان لنده برگزارشد.
با حضور عاشقان ابا عبدالله حسین(ع) برگزارشد:
شهرستان لنده در روز تاسوعای حسینی شاهد حضور خیل انبوه مردم سیاه پوشی بود که در مصیبت جانگداز سرور و سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین(ع) و یاران با وفای ایشان به سوگواری و عزاداری پرداختند.
به مناسبت هفته امربه معروف و نهی از منکر صورت گرفت:
جمعی از مسئولان شهرستان لنده به مناسبت هفته امربه معروف و نهی از منکر با حضور در منزل سردارعاشورایی پدخندق شهید جانمحمد کریمی دیدار کردند.
معرفی جاذبه های گردشگری شهرستان لنده:
شهرستان لنده از جمله شهرستان های دو اقلیم سردسیری و گرمسیری در استان کهگیلویه وبویراحمد است که این موضوع این شهرستان را به عنوان بهترین مقصد برای گردشگران تبدیل کرده است.

صفحه‌ها