نمایش 1 - 10 از 1942
درمراسم غبارروبی گلزار شهدای شهرستان لنده مطرح شد:
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنده تصریح کرد:رسالت همه ما در قبال نسل آینده تربیت نسلی انقلابی در مکتب بسیج است.
همزمان با هفته بسیج صورت گرفت:
امام جمعه شهرستان لنده گفت: خانواده های معظم شهدا چشم و چراغ این ملت هستند و باید همه ما اقشار مختلف قدردان مجاهدت و صبر و ایثار خانواده های معظم شهدا به خصوص والدین آن ها باشیم.
در دیدار با خانواده دانش آموز شهید لنده ای مطرح شد:
امام جمعه موقت شهرستان لنده گفت: امروز رسالت شهید فهمیده که بصیریت عاشورایی و دفاع از حریم ولایت است بر دوش دانش آموزان و آحاد بسیجیان است.
جشن میلاد با سعادت حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق (ع) امروز و با حضور قشرهای مختلف مردم دراداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنده برگزارشد.
به مناسبت سالروز شهادت امام رضا (ع)صورت گرفت:
همزمان28صفر سالروز شهادت علی بن موسی الرضا(ع) مردم متدین شهرستان لنده با راه اندازی دسته عزا در سوگ امام رضا (ع)به عزاداری و سینه زنی پرداختند.
در سفر یک روزه نماینده رئیس جمهور به شهرستان لنده صورت گرفت:
وزیر صمت در سفر یک روزه به شهرستان لنده در بدو ورود به این شهرستان با حضور در گلزار15شهید والمقام روستای ایدنک تجدی میثاق کرد.
فرمانده سپاه ناحیه لنده و مسئول کانون بسبج هنرمندان شهرستان به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور در منزل هنرمندان پیشکسوت و جوان بیمار هنرمند این شهرستان عیادت کردند.
همزمان با اربعین حسینی و آخرین روز از هفته دفاع مقدس شب شعر عاشوراییان به همت کانون فرهنگی هنری مصباح مسجد صاحب الزمان(عج) وابسته به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنده برگزارشد.
یک باب منزل مسکونی صبح امروز در روستای مله شیتاب از توابع بخش موگرمون شهرستان لنده به دلیل نشتی و انفجار سیلندرگاز طمعه حریق شد.
در آئین غبارروبی گلزار شهدای لنده مطرح شد:
فرماندار شهرستان لنده با بیان اینکه مدیران، شهیدان رجایی و باهنر را الگوی خود قرار دهند گفت: زیر کار در رفتن و بهانه تراشی برای خدمت نکردن خیانت است.

صفحه‌ها