نمایش 1 - 10 از 129
نمایشگاه توانمندی اقتصادمقاومتی,خبرلنده,شهرستان لنده,اقتصاد مقاومتی,لنده,فرماندار,صنایع دستی,هنرمندان,بنیاد مستضعفان,بنیاد علوی,اخبار لنده
به منظور معرفی پتانسیل های موجود در شهرستان لنده صورت گرفت:
به منظور معرفی پتانسیل های موجود در شهرستان لنده رئیس و معاونت های مختلف بنیاد مستضعفان کشور به همراه هلدینگ های اقتصادی بنیاد علوی به همراه مسئولان استانی و شهرستان از نمایشگاه توانمندی های اقتصادی هنرمندان و فعالین حوزه صنایع دستی شهرستان لنده بازدید کردند.
دریاچه برم الوان,خبرلنده,شهرستان بهمئی,اخبار لنده,تالاب,چشم اندازی بی نظیر,میزبانی برم الوان,مرغابی,پرندگان شمالی,سیبری
دریاچه برم الوان شهرستان بهمئی یکی از تالاب های دیدنی با چشم اندازهای زیبا در این استان است که سالانه میزبان میهمانی از سراسر جهان است که این بار نیز میزبان مسافرانی از سیبری است که با شروع فصل سرما به این تالاب پناهنده شدند.
حفظ محیط زیست,خبرلنده,شهرستان لنده,اخبار لنده,نابودی حیات وحش,پرندگان,محیط زیست,دوستداران محیط زیست
حفظ و حراست از حیات وحش یک وظیفه ملی است که باید برای جلوگیری از تخریب و نابودی آن از روش های مختلف جلوگیری کرد در همین راستا عده ای از طبیعت دوستان اقدام به جانمایی آبشخوری برای حیوانات وحشی و پرندگان در نزدیکی یکی از روستاهای لنده کردند.
شوه جالب کشت,خبرلنده,کهگیلویه وبویراحمد,فصل شخم,مزارع کشاورزی,اخبار لنده,صعب العبور,نداشتن جاده دسترسی
زیبایی های سنت و فرهنگ غنی مردمان کهگیلویه وبویراحمد باعث شده است تا زیبایی های این استان به خصوص در فصل کشت با شیوه های هنرمندانه زمین های خود را شخم بزنند.
طعم شیرین زندگی, خبرلنده, شهرستان لنده, اخبارلنده, پخت نان تیری, کهگیلویه وبویراحمد, اخبار لنده
اینجا زندگی درجریان است:
هوای سرد و گرمای وجودی مادران روستایی در پخت نان(نون) تیری لری چنان گرمابخش وجود انسان می شود که با خوردن هر تکیه از این نان نازک ولی مقوی طعم عشق به زندگی را می توان مزمزه کرد.
طبیعت چهارفصل, خبرلنده, شهرستان لنده, اخبار استان, سرزمین چهارفصل, شهروند خبرنگاران
زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست و چه زیبا است اگر این صحنه ها را به درستی و درجای خود به تصویر بکشانیم تا شاهد جاری شدن زندگی در سخت ترین و زیبا ترین شرایط باشیم.
بارش باران,چهره شهر,شستشو,رحمت الهی شکر کشاورزان,شهرستان لنده,اولین باران پائیزی,اخبار لنده
پس از ماه ها تحمل گرد و خاک:
اولین باران پائیزی از صبح امروز چهره شهرستان را شست و کشاورزان را برای کاشت محصول خود خوشحال کرد.
رهاسازی جغدشکاری, خبرلنده, اداره منابع طبیعی, شهرستان لنده, جغدشکاری شاخ دار, محیط زیست, طبیعت زیبای لنده, آخرین اخبار لنده
به همت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لنده صورت گرفت:
یک بهله جغدشکاری شاخ دار که توسط یکی از دوستداران محیط زیست به اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان لنده تحویل داده و پس از هماهنگی با محیط زیست در طبیعت این شهرستان رها شد.
بهشت گمشده,خبرلنده,شهرستان لنده,موگرمون,مزرعه پرورش ماهی,صادرات ماهی,چشم انداز های طبیعی,موگرمون,اخبار لنده
جاذبه های گردشگری شهرستان لنده:
این روزها که گرمای طاقت فرسا ساکنین استان های جنوبی را سخت عذاب می دهد، چشمه همیشه جوشان بهشت گمشده ایران میزبان خوبی برای گردشگران و مسافران در این فصل از سال است.
بهشت گمشده, موگرمون, خبرلنده, شهرستان لنده, چشمه های جوشان, دمای 40درجه
معرفی جاذبه های گردشگری شهرستان لنده:
منطقه زیبای موگرمون یا همان بهشت گمشده یکی از مناطق بکر و زیبا در شهرستان گرمسیری لنده است و این در حالی است درمای آب این منطقه زیبا منفی 40درجه سانتی گراد می باشد.

صفحه‌ها