نمایش 1 - 10 از 157
معرفی جاذبه های گردشگری:
کهگیلویه وبویراحمد استانی چهارفصل است چرا که در روز های زمستانی که در مرکز استان شاهد برف و باران هستیم در شهرستان های گرمسیری شاهد طبیعتی سرسبز و زیبا هستیم.
صبح امروز مردم شهرستان لنده با پدیده مه گرفتگی صبحگاهی مواجه شده و تمام خودروها با چراغ روشن تردد کردند.
معرفی جاذبه های گردشگری شهرستان لنده:
شهرستان لنده از جمله شهرستان های دو اقلیم سردسیری و گرمسیری در استان کهگیلویه وبویراحمد است که این موضوع این شهرستان را به عنوان بهترین مقصد برای گردشگران تبدیل کرده است.
معرفی بهشت گمشده شهرستان لنده:
شاید باروش برای هر گردشگری سخت باشد که در دل گرمای 45تا 55درجه ای گرمسیری ترین شهرستان استان کهگیلویه وبویراحمد بهشت گمشده ای باشد که در این آفتاب سوزان چشمه های دارد چنان سرد و خنک که نمی توان بیشتر از ده دقیقه در این چشمه ها ماند.
رئیس بنیاد مستضعفان کشور پس از سفر به شهرستان لنده با حضور در مرکز آموزشی توانبخشی معلولان بالای14سال بچه های آسمان از نزدیک با معلولین این مرکز دیدار کرد.
با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه وبویراحمد صورت گرفت:
دومین همایش فرهنگ و هنر شهرستان لنده با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه وبویراحمد و مسئولان شهرستانی در پارک ورودی این شهربرگزارشد.
فصل بهار آغاز گلدهی باغات انار است و در تابستان به انار های سرخ تبدیل و در روزهای آخر شهرویور قابل برداشت خواهند بود.
با حضورگسترده مردم صورت گرفت:
همزمان با فرا رسیدن 27 رجب سالروز مبعث پیامبر گرامی اسلام حضرت 'محمد مصطفی' (ص)، جشن بزرگ عید مبعث در شهرستان لنده برگزار شد.
معرفی جاذبه های گردشگری شهرستان لنده:
کهگیلویه وبویراحمد را به دلیل داشتن جاذبه های طبیعی زیبا و چشم نواز به پایتخت طبیعت ایران می شناسندکه شهرستان های گرمسیری و سردسیری آن این روز ها میزبانان خوبی برای گردشگران و مسافران نوروزی هستند.
تنگ ماغر,جاذبه های گردشگری,شهرستان بهمئی,اخبار لنده,چشم انداز های زیبا,تنگ ماغر لیکک
معرفی جاذبه های گردشگری کهگیلویه وبویراحمد:
تنگ ماغر از جاذبه های توریستی و گردشگری شهرستان بهمئی در استان چهارفصل کهگیلویه بویراحمد است که سالانه حجم عظمی گردشگری از این تنگه زیبا و چشم اندازهای آن دیدن می کنند.

صفحه‌ها