نمایش 1 - 10 از 91
همزمان با سراسر کشور صورت گرفت:
همزمان با سالروز شهادت حضرت رقیه(س)، همایش سه ساله های حسینی با حضور صدها تن از کودکان شهرستان لنده در حسینیه ثارالله این شهر برگزار شد.
با بدرقه مسئولان صورت گرفت:
اردوی راهیان نور دانش آموزان شهرستان لنده امروز و با بدرقه مسئولان ناحیه مقاومت بسیج و اداره آموزش و پروش این شهرستان جهت اعزام به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس صورت گرفت.
درراستای حفظ محیط زیست و گرامیداشت هفته گردشگری صورت گرفت:
هفته گردشگری فرصت مناسبی برای پاکسازی مناطق گردشگری است که به همت ادارات شهرستان لنده منطقه نمونه گردشگری موگرمون پاکسازی و زباله های این منطقه نیز پس از جمع آوری امحاء شدند.
به مناسبت روز جهانی سالمند برگزارشد:
همایش پیاده روی سالمندان، با مشارکت شبکه بهداشت و درمان ،اداره بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنده به منظورتکریم سالمندان این شهر در هفته سالمند برگزار شده است.
به مناسبت هفته دفاع مقدس صورت گرفت:
بزم شاعرانه و بیان خاطرات شیرین دوران هشت سال دفاع مقدس در همایش عصر با شاعران به همت کانون بسیج هنرمندان برگزارشد.
با حضور مسئولان برگزارشد:
همزمان با شروع سال تحصیلی برای مدارس زنگ بازگشایی مهدهای کودک در لنده با حضور مسئولان نیز نواخته شد.
به مناسبت هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی صورت گرفت:
زنگ مهر و مقاومت به مناسبت آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس امروز و با حضور مسئولان شهرستانی و استانی درمدارس لنده نواخته شد.
باشروع سال تحصیلی صورت گرفت:
همزمان شروع سال تحصیلی جدید، جشن شکوفه ها در مدارس ابتدایی پسرانه و دخترانه شهرستان لنده برگزار شد.
همزمان با سراسر کشور صورت گرفت:
همزمان با31شهریور آغاز هفته دفاع مقدس رژه نیروهای مسلح در شهرستان لنده با حضور نیروهای نظامی، انتظامی، سپاه و بسیج برگزار شد.
با حضور عاشقان ابا عبدالله حسین(ع) برگزارشد:
شهرستان لنده در روز تاسوعای حسینی شاهد حضور خیل انبوه مردم سیاه پوشی بود که در مصیبت جانگداز سرور و سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین(ع) و یاران با وفای ایشان به سوگواری و عزاداری پرداختند.

صفحه‌ها