نمایش 1 - 10 از 36
با حضور نماینده مردم و ائمه جمعه صورت گرفت:
همایش ائمه جمعه سراسر استان کهگیلویه و بویراحمد امروز و با حضور نماینده مردم کهگیلویه بزرگ و به میزبانی شهرستان لنده برگزارشد.
نماینده مردم شهرستان های چهارگانه کهگیلویه بزرگ در جمع دانشجویان لنده ای :
نماینده مردم شهرستان های چهارگانه کهگیلویه بزرگ در جمع دانشجویان لنده ای از مسئولان این شهرستان به وایطه عدم اطلاع رسانی از وضعیت این دانشگاه گلایه کرد.
تودیع و معارفه , خبرلنده , شهرستان لنده,  شهرداری لنده , مدیرکل امورشهری استانداری , اخبار لنده
با حضور مسئولان و بدون حضور مردم:
آیین تودیع و معارفه شهرداران قدیم و جدید شهر لنده با حضور مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کهگیلویه وبویراحمد و اعضای شورای اداری شهرلنده در محل این شهرداری برگزار شد.
مانور, ایمنی, زلزله, ایمنی و زلزله, سالروز زلزله بم, شهرستان لنده, روستای ایدنک
به مناسبت سالروز زلزله بم صورت گرفت:
مانور زلزله، به مناسبت روز ایمنی در برابر زلزله در سالروز زلزله بم، با حضور مسئولان و دستگاه های ایمنی، امدادی و خدمات رسان در روستای ایدنک از توابع شهرستان لنده برگزار شد.
نمایشگاه عرضه کالا,خبرلنده,اقتصاد مقاومتی,شهرستان کهگیلویه بزرگ,تولید داخل,اخبار لنده
به منظور حمایت از کالای ایرانی صورت گرفت:
یکی از فلسفه های برگزاری نمایشگاه های عرضه کالا در شهرها، ارائه و معرفی آخرین دستاوردهای تولیدی منطبق با تکنولوژی های روز و سلیقه خریداران می باشد که در این بین توجه به اقتصاد مقاومتی یکی از شاکله های اساسی این نمایشگاه ها است.
طبیعت چهارفصل, خبرلنده, شهرستان لنده, اخبار استان, سرزمین چهارفصل, شهروند خبرنگاران
زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست و چه زیبا است اگر این صحنه ها را به درستی و درجای خود به تصویر بکشانیم تا شاهد جاری شدن زندگی در سخت ترین و زیبا ترین شرایط باشیم.
مراسم تکریم و معارفه روسای قدیم و جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی با حضور مدیرکل ارشاد کهگیلویه و بویراحمد در سالن آمفی تئاتر شهر لیکک برگزار شد.
نمازگذاران یاسوجی با برگزاری راهپیمایی باشکوه نسبت به سند 2030 یونسکو مخالفت خود را اعلام کرده و در طوماری ان را به ثبت رساندند.
رهبر معظم انقلاب صبح امروز در حسینیه امام خمینی(ره) رای خود را برای دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین انتخابات شهر و روستا به صندوق انداختند.
گزارش تصویری/
مراسم وداع با پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی از ساعتی پیش در حسینیه جماران در حال برگزاری است.

صفحه‌ها