نمایش 1 - 10 از 1304
همزمان با سراسر کشور صورت گرفت:
همزمان با سالروز شهادت حضرت رقیه(س)، همایش سه ساله های حسینی با حضور صدها تن از کودکان شهرستان لنده در حسینیه ثارالله این شهر برگزار شد.
با بدرقه مسئولان صورت گرفت:
اردوی راهیان نور دانش آموزان شهرستان لنده امروز و با بدرقه مسئولان ناحیه مقاومت بسیج و اداره آموزش و پروش این شهرستان جهت اعزام به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس صورت گرفت.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده خبرداد:
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده از اعزام 200نفری بسیجیان گردان الی بیت المقدس شهرستان لنده در قالب رزمایش محمد رسول الله(2)جهت حضور در اجتماع 20هزارنفری بسیجیان کهگیلویه وبویراحمد خبرداد.
درراستای حفظ محیط زیست و گرامیداشت هفته گردشگری صورت گرفت:
هفته گردشگری فرصت مناسبی برای پاکسازی مناطق گردشگری است که به همت ادارات شهرستان لنده منطقه نمونه گردشگری موگرمون پاکسازی و زباله های این منطقه نیز پس از جمع آوری امحاء شدند.
به مناسبت روز جهانی سالمند برگزارشد:
همایش پیاده روی سالمندان، با مشارکت شبکه بهداشت و درمان ،اداره بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنده به منظورتکریم سالمندان این شهر در هفته سالمند برگزار شده است.
با حضور اقشار مختلف مردم برگزارشد:
یادواره 15شهید والامقام بخش موگرمون با حضور اقشار مختلف مردم و خانواده های شهدا در جوار آستان مقدس امام زاده عمادالدین ولی(ع) در روستای مونه از تواب بخش موگرمون لنده برگزارشد.
به مناسبت هفته دفاع مقدس صورت گرفت:
بزم شاعرانه و بیان خاطرات شیرین دوران هشت سال دفاع مقدس در همایش عصر با شاعران به همت کانون بسیج هنرمندان برگزارشد.
در ششمین روز از هفته دفاع مقدس صورت گرفت:
در ششمین روز از هفته دفاع مقدس مراسم میهمانی لاله‌ها و عطرافشانی قبور مطهر شهدا با حضور مسئولان در گلزار شهدای شهر لنده برگزار شد.
همزمان با هفته دفاع مقدس صورت گرفت:
امروز و به مناسبت هفته دفاع مقدس مسئولان شهرستان لنده با حضور در منزل یکی از رزمندگان و جانبازان این شهرستان از وی عیادت کردند.
همزمان با هفته دفاع مقدس صورت گرفت:
مراسم محفل نورانی انس با قرآن به یاد شهدای حادثه تروریستی اهواز همزمان با هفته دفاع مقدس در شهرستان لنده برگزارشد.

صفحه‌ها